Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки

A Possen - музей під відкритим небом

На «винній дорозі» Люксембургу неподалік від Реміх знаходиться музей фольклору та виноробства під відкритим небом «A Possen». Він був заснований в 1967 р. в селі Бех-Кляйнмахер. До теперішнього часу площа експозицій цього музею складає близько одного гектара.

 

«12-й стілець» - Пам'ятник Ільфу та Петрову

Пам'ятник Ільфу та Петрову  «12-й стілець» одесити встановили символічно 1 квітня 1999. 

Єгипетський музей

  Єгипетський музей був заснований в 1858 році Огюстом Фердінаном Маріетт, який і став його першим директором. Після смерті Марієт на цій посаді його змінив відомий археолог Гастон Масперо, з ініціативи якого почалося будівництво нової будівлі в Каїрі, що завершилося в 1902 році. Музей, що включає понад 100 залів, має більш ніж півтора тисячі експонатів, серед них - найбільше у світі зібрання єгипетських старожитностей. Сюди надходять всі археологічні знахідки, зроблені в країні.

Іоаннівська церква

Ризька церква в ім'я св.пророка Іоанна Предтечі є найстарішим храмом міста.

Ісламський центр

Велична білосніжна будівля, розташована поруч із центральною пристанню Мале, є однією з візитних карток столиці Мальдівських островів. Золотий купол мечеті ісламського центру - один з перших орієнтирів, які бачать з борту літака туристи, які прибули відпочити на Мальдівах.