Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Бельгія

Атоміум

Серед визначних пам'яток Бельгії присутні не тільки стародавні середньовічні замки або культові споруди. Одним з головних символів бельгійської столиці і, відповідно, основних визначних пам'яток, є Атоміум.

Базиліка святої Крові Христової

Базиліка святої Крові Христової знаходиться в центрі Брюгге в 100 м на схід від Великої площі на площі Бург.

Бегінаж в Брюгге

 У 12 столітті на території сучасних Нідерландів та Фландрії зародилося своєрідне релігійний рух - рух бегинок. Бегінкі називали одиноких жінок, які вели напівчернечий спосіб життя, вони проживали громадами, часто проповідували. Однак при цьому їх статут був менш суворим, бегінкі могли виходити заміж, чи не були зобов'язані постійно перебувати у своїх оселях, мали більше вільностей. 

Беффруа і суконні ряди

Беффруа знаходиться в центрі Гента на площі Sint-Baafsplein в 700 м на південний схід від Графського замку, в безпосередній близькості від собору святого Бавона.

Брюсельський собор

 

Готичний собор в Брюсселі, відомий під назвою Собор Святих Михайла і Гудули, є найяскравішим представником цього архітектурного стилю. Брюссельський собор, одна з найвідоміших визначних пам'яток Бельгії і діюча культова споруда, приваблює тисячі туристів і гостей бельгійської столиці.