Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  На «винної дорозі» Люксембургу неподалік від Реміх знаходиться музей фольклору та виноробства під відкритим небом «A Possen». Він був заснований в 1967 р. в селі Бех-Кляйнмахер. До теперішнього часу площа експозицій цього музею складає близько одного гектара.

 

  В експозицію музею входять чотири старовинних будинки. Найбільший з них був побудований на самому початку 17 століття для багатого винороба. В даний час в цьому особняку повністю відтворена обстановка давно минулого часу. Тут знаходиться кухня з отвором для диму над величезною плитою, як це було прийнято в люксембуржскіх будинках того часу. Поруч знаходиться їдальня з масивним дубовим столом. У вузькій спальні стоїть ліжко з балдахіном. В особливій кімнаті можна побачити, як виготовлялися різні молочні продукти - сир, масло, канкойот - особливий сорт місцевого сиру. Тут же вам запропонують і продегустувати найсвіжіші продукти. Інша кімната відведена під прядильну. Тут показані всі етапи виготовлення вовняної пряжі. Там же виставлені і в'язані вироби.

 

  Поруч знаходиться невеликий будинок належить бідному селянину, там можна побачити колекцію кухонного начиння - каструлі і сковорідки, а також кухонні плити, які почали випускати з середини 19 століття.

 
  Другий поверх цього будинку присвячений релігійним традиціям Мозельської долини - її святим, хресним ходам та паломництв.


  Ще один будинок присвячений життю селян 19 століття, більша частина його, де демонструються діапозитиви, розповідає про працю винороба. У відкритій майстерні можна побачити процес приготування вина, там же знаходяться величезні дерев'яні преси, зроблені на початку 19 століття та інші старовинні інструменти. Поруч розташована майстерня бондаря, що робить бочки, і невеликий винокурний завод.


  У четвертому будинку розміщена колекція іграшок. Але, крім ляльок, їх будиночків сервізів, тут також представлено безліч цікавих предметів кінця 19, а також початку 20 століття - магічні ліхтарі, старовинні коробки з-під цукерок і прянощів і т.д. Можна побачити тут колекцію скла, в якій представлено більше 1700 предметів, починаючи з римських часів.


 Прогулянку по цьому музею рекомендується закінчити в місцевому ресторанчику, де, як не важко здогадатися, вам належить дегустація мозельського вина (інша вам тут і не подадуть). А закушувати його місцеві винороби рекомендують Тартинки з шинкою або сиром канкойот.

 


A Possen - музей під відкритим небом фото