Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Туреччина

Айя-Софія

  Знаменита Айя-Софія, вона ж Божественна Мудрість, знаходиться на дивно святому місці, на території якого колись був стародавній Акрополь. За наказом Костянтина Великого була споруджена перша церква в 330 році, яка, на жаль, через 75 років була повністю знищена вогнем. Те будівлю, яку ми бачимо сьогодні, початок будуватися ще за Юстіана в 532 році.

Античний театр (Сіде)

  Місто Сіде дуже багате на різні пам'ятки старовини, що обумовлює незвичайну популярність турецького міста у туристів з усього світу. Так, серед безлічі пам'яток виділяються руїни римського античного театру. Це чудове спорудження було споруджено приблизно в середині II століття і вміщувало близько 20 000 глядачів. Характерно, що в даному спорудженні присутні певні елементи, кардинально відрізняють його від інших античних будівель театрів.

Арочні ворота

Сіде колись був одним з найголовніших портів Памфілії. Він був заснований греками-колоністами з еоліта в VII столітті до нашої ери.

Башта Кизилкуле

Завоювавши Аланію в 1226 році після п'ятирічної облоги, сельджукський султан Аладін Кейкубат побудував Кизилкуле - сторожову вежу для захисту гавані міста.

Башта Хидирлик

Башта Хидирлик - одна з найбільш загадкових пам'яток міста Анталья.