Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Куба

Будинок-музей Ернеста Хемінгуея

 

  Всесвітньо відомий письменник Ернест Хемінгуей провів на Кубі два останні десятиліття свого життя. Його третя дружина березня Геллхорн вмовила його купити на березі моря невеликий будиночок. 

ГАВАНСЬКИЙ ХРИСТОС

Твір відомого скульптора кубинки Хільмі Мадери, це один з самих величних пам'ятників столиці і найбільша статуя під відкритим небом, зроблена з каррарського мармуру.

Капітолій

Капітолій був побудований в 1929 р. для засідань кубинського парламенту за зразком вашингтонського Капітолію. За своєю формою воно нагадує паризький Пантеон, його купол вище вашингтонського і поступається по висоті лише куполам соборів Святого Петра в Римі і Святого Павла в Лондоні.

Кафедральний собор Гавани

Собор був побудований під час другого колоніального періоду. Собор виконаний в стилі колоніального бароко з тесаного каменю, має квадратну форму з розмірами 34 на 35 метрів і увінчаний двома вежами.

Меморіал Ернесто Че Гевари

 

  Всім, хто приїжджає на Кубу, рекомендуємо побувати в місті Санта Клара, провінції Вілья-Клара, де знаходиться найвідоміший у всьому світі меморіал всенародного улюбленця Полум'яного Ернесто Че Гевари. Комплекс побудований всього в кілометрі від центру міста на вулиці Авеню де Лос Десфілес. 

Куба

Мова: іспанський

Різниця у часі: Час відстає від київського на сім годин, влітку - на вісім годин. 

Валюта: кубинський песо (CUP), рівний 100 сентаво