Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Хорватія

Амфітеатр в Пулі

  У першому столітті н.е. був побудований амфітеатр міста Пула в Хорватії. У той час Пула належав Римській імперії. Спочатку розташовувався амфітеатр за стінами міста. За часів активної роботи споруди воно вміщувало двадцять три тисячі глядачів, які розміщувалися на трибунах під кутом до арени, яка була огороджена від публіки металевими гратами. Люди приходили сюди подивитися на бої гладіаторів і цькування хижих тварин, що було в ті часи популярною розвагоюКоли було дуже жарко або йшов дощ, то над амфітеатром встановлювали величезний парус.

Археологічний музей

Археологічний музей в Спліті - один з найбільш привабливих місць міста. Музей був заснований в 1820 році урядом Далмації.

Великий онофрієвський фонтан

Великий онофрієвський фонтан, побудований у 1438 році геніальним неаполітанським інженером Онофріо з Кави, став однією з найкрасивіших частин величезного міського водопроводу.

Галерея Мештровича

Галерея була заснована хорватським скульптором Іваном Мештровича і офіційно відкрита в 1951 році. Галерея розташовується на південних схилах гори Мар'ян, над морем, на місці колишньої вілли Мештровича.

Замок Тракошчан

Замок Тракошчан, можливо, найбільш відвідуване місце північної Хорватії. До входу веде проста доріжка з гравію, хоча сам замок виглядає дуже велично. Жовто-білі кам'яні стіни, підйомний міст і розкішні землі - все це створює казкову ілюзію навколо фортеці, яка була побудована в 13 столітті.