Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Франція

Амбуаз

Цей замок гордовито височить над містом і пропонує своїм гостям помилуватися на достаток і своєрідність своїх архітектурних стилів, тут можна відзначити риси готичного стилю XVI століття і риси класичного стилю XVII століття.

Базиліка Нотр-дам де Фурв'єр

Будівництво базиліки тривало в період з 1872 по 1896 рр.. на кошти приватних фондів при превалирующем участь міста, що послужило свого роду тріумфом християнських цінностей над соціалістами ліонської комуни в 1870 р.

Базиліка Святого Серніна

Найвідомішою пам'яткою Тулузи і за сумісництвом найбільшою в світі романської церквою, колись входила до складу бенедиктинського абатства, вважається Базиліка Святого Серніна (Basilica of St Sernin).

Гранд-Опера

Національна академія музики і танцю - найбільший в світі оперний театр - займає 11 000 квадратних метрів площі, вміщує понад 2000 глядачів, а на його сцені можуть одночасно перебувати 450 акторів і статистів. Будівля Гранд-Опера побудовано за проектом Ш. Гарньє в 1862-1875 рр.

 

Діснейленд в Парижі

 

  Диснейленд в Парижі - величезний парк розваг, побудований по сюжетах мультфільмів Уолта Диснея. Це великий туристичний комплекс, який приймає щорічно сотні мільйонів туристів, зі своїми готелями і ресторанами, тому тут можна провести декілька днів або тижнів.