Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Єгипет

Єгипетський музей

  Єгипетський музей був заснований в 1858 році Огюстом Фердінаном Маріетт, який і став його першим директором. Після смерті Марієт на цій посаді його змінив відомий археолог Гастон Масперо, з ініціативи якого почалося будівництво нової будівлі в Каїрі, що завершилося в 1902 році. Музей, що включає понад 100 залів, має більш ніж півтора тисячі експонатів, серед них - найбільше у світі зібрання єгипетських старожитностей. Сюди надходять всі археологічні знахідки, зроблені в країні.

Великий храм Абу-Сімбела

Рамсес II Великий, самий енергійний будівельник з усіх фараонів, наказав спорудити великий храм в Абу-Сімбелі на відзначення своєї перемоги над хеттами.

Величні Піраміди в Гізі

  Піраміди, по суті, що стали візитною карткою Єгипту - це єдині екземпляри серед семи чудес світу, які збереглися по сьогоднішній період, і не вимагають опису ранніми істориками

Гора Моісея

Згідно з переказами, саме на вершині цієї гори - Харів - Мойсей отримав скрижалі Закону з десятьма заповідями.

Гробниця Тутанхамона

  Більше 3300 років ніхто не знав про гробницю Тутанхамона, яка розташовується в Долині Царів. Людина, яка її відкрив, отримав всесвітню славу. І все тому, що в ній розташовувалися незліченні багатства, які потрясли уяву людей з усього світу.