Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Мальдіви

Ісламський центр

Велична білосніжна будівля, розташована поруч із центральною пристанню Мале, є однією з візитних карток столиці Мальдівських островів. Золотий купол мечеті ісламського центру - один з перших орієнтирів, які бачать з борту літака туристи, які прибули відпочити на Мальдівах.

Меморіальна лікарня імені Індіри Ганді

На жаль, зараз багато як і раніше думають, що Мальдіви - це звичайний курорт, нічим не відрізняється від безлічі інших. Насправді, всі ті, хто так міркує - глибоко помиляються. Крім прекрасного клімату, пляжів і моря, тут знаходиться величезна кількість пам'яток і пам'ятників архітектури. 

Мечеть Хукуру Міскі

За останні роки приплив туристів на острови архіпелагу Мальдівського істотно збільшився. Мандрівників зі всієї земної кулі приваблює мальовнича краса цієї тропічної місцевості, блакитні береги, екзотична рослинність, будівлі, побудовані в португальському колоніальному стилі, оточені парками і садами, і, звичайно ж, місцеві визначні пам'ятки

Мечеть Хулхумале

Головна мечеть штучного острова, що примикає до острова - аеропорту Хулуле, з першого погляду вражає своєю незвичайною архітектурою, яку особливо вигідно підкреслює барвисте вечірнє освітлення.

Морський заповідник Ханіфару Бей

Підводна бухта острова Ханіфару - місце, де спостерігається унікальний природний феномен, який притягує сюди любителів дайвінгу з усього світу