Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Курорти, Єгипет

Дахаб

Дахаб - одне з найбільш екзотичних місць в Єгипті, віддалене від цивілізації. З арабського «Дахаб» перекладається як «золотий». Завдяки невисокій вартості турів в Дахаб це місце особливо приваблює туристів з різних країн.

Ель Гуна

 Ель Гуна - чарівне містечко, несхоже на інші курорти Єгипту. Тут кожен може знайти те, що йому до душі: відокремлені пляжі і затишні готелі, сафарі в пустелі і незвичайний підводний світ

Заафарана

Курорт Заафарана - це молодий, але дуже перспективний курорт на узбережжі Червоного моря. Він розташований в 200 км на північ від Хургади на узбережжі Суецької затоки.

Луксор

Луксор - найпопулярніший туристичний центр Єгипту. Тут особливо сильно відчувається старовина єгипетської землі, і немов оживають перекази і легенди, адже буквально під кожним будинком міста - фундаменти стародавніх храмів і палаців, алеї сфінксів і фрагменти статуй

Макаді Бей

Макаді Бей - молодий і розвиваючий курорт Єгипту. Разом з курортом Сома Бей, вони утворюють місцевість під назвою Абу Макаді, що відноситься до регіону Хургада, і розташовану між містом Хургада і лікувальним курортом Сафага.