Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пам'ятки, Туреччина

Мечеть султана Сулеймана

 

Сулейманіє-джамі або Мечеть султана Сулеймана - найбільша мечеть в Стамбулі (вміщає до 10 тис. чоловік), була побудована в 1550-1557 рр.. за наказом самого могутнього турецького султана - Сулеймана Прекрасного.
 

Палац Бейлербей

Ще з часів Візантійської імперії територія сучасного району Стамбула - Бейлербей, розташованого на азіатському узбережжі протоки Босфор, була заселена.

Палац Топкапи

Цей головний палац, звідки 25 султанів управляли величезною імперією Османа, що розкинувся на площі понад 700 000 кв. метрів, в 1923 році був перетворений на музей. Палац складається з зовнішнього палацу - офіційні та громадські будівлі - Біруні, і внутрішнього палацу з приватними покоями султана - ендерун.

Памуккале

«Бавовняний замок» - так перекладається назва унікального місця Туреччини - Памуккале. Згідно з давньою легендою, білосніжні скелі - це урожай бавовни, який зібрали і залишили просохнути міфічні титани.

Троя

  На знаменитому пагорбі Гісарлик, буквально в декількох кілометрах від живописної протоки Дарданелли, були знайдені легендарні руїни гомерівської Трої. При розкопках, Генріх Шліман, практично зруйнував залишки античного міста. Для Шлімана важливі були безцінні коштовності та золоті прикраси Трої, знайдені на пагорбі і таємно вивезеніДаний скарб є скарбами царя Пріама, його виявили при розкопках в шарі Трої II, яка існувала приблизно за тисячоліття до подій, описаних Гомером. За більш ніж вікову історію археологічних розкопок у Трої, дослідниками були знайдено дев'ять культурних шарів.

Туреччина

Мова: турецька, одна з основних – арабська. Також поширена французька, англійська, німецька та російська мови.

Різниця у часі: різниці в часі між Туреччиною і Україною немає.

Валюта: турецька ліра (TRL) (=100 курушам).