Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Курорти, Бельгія

Антверпен

Бельгійський Антверпен - місто мистецтва: музеї, галереї, біржі антикварів, художні майстерні та салони його просто переповнюють.

Брюгге

Брюгге, одне з небагатьох цікавих в туристичному сенсі місць Бельгії, дуже нагадує містечко з казки, де лебеді спокійно плавають по каналам, а будівлі схожі на пряникові будиночки.

Брюссель

Брюссель - столиця Бельгії, його населення складає близько 1 мільйона чоловік. Будучи культурним і політичним центром Бельгії, Брюссель також вважається "головними воротами" в країну

Ватерлоо

Ватерлоо - населений пункт в Бельгії, на південь від Брюсселя. 18 червня 1815 в період Ста днів в битві біля Ватерлоо французької армії під командуванням Наполеона I було нанесено вирішальної поразки англо-голландської (фельдмаршал А. Веллінгтон) і прусської (генерал-фельдмаршал Г. Блюхер) арміями.

Левен

Динамічний і процвітаючий Левен (Leuven) - головне місто бельгійської провінції Фламандський Брабант. Це давня столиця - будинок герцогів Брабантских з 1200 років - в Середні століття була важливим торговим центром.