Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Курорти, Фінляндія

Вуокатті

Гірські хребти і озерні гладі, запаморочливі спуски і катання на собачих упряжках, зручне розташування і прекрасний сервіс - все це Вуокатті, один з найпопулярніших фінських курортів.

Куопіо

Куопіо - місце, в якому добре відпочивати в будь-який час року. Найчистіші озера, вікові ліси, смарагдові острови - влітку, виблискуючі крижані дзеркала і снігові простори - взимку не залишать байдужим нікого.

Куусамо-Рука

Куусамо - "Місячне місто", його називають воротами в Лапландію. Дивовижна природа цих місць навряд чи залишить кого-небудь байдужим - прекрасні гірські пейзажі, кришталеві озера і річки.

Леві

«Базова станція» для початківців гірськолижників - це курорт Леві в Лапландії - одне з найкращих місць для тих, хто хоче навчитися кататися на сноуборді або гірських лижах і долучитися до одного з найбільш популярних видів зимового спорту і відпочинку!

Рованіємі

Рованіємі - батьківщина Санта Клауса, містечко в декількох кілометрах від Полярного кола, край північних оленів і білих ведмедів, місце, де можна побачити полярний день, полярну ніч і північне сяйво.