Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Курорти, Домініканська Республіка

Бока Чіка

Місто знаходиться приблизно в тридцяти кілометрах від столиці республіки і в п'яти хвилинах їзди від міжнародного аеропорту. Природні особливості цього світу вважаються одними з кращих у світі.

Каса де Кампо

Найбільший туристичний комплекс в Карибському басейні. Крім великої кількості пропонованих послуг, цей туристичний комплекс має свій власний аеропорт.

Ла Романа

Ла Романа знаходиться в 55 км від Хуан-Доліо і в 110км від Санто-Домінго. Містечко засноване в 1502г. Його бурхливий розвиток на початку століття було обумовлено будівництвом великого цукропереробних заводів, що спричинило за собою приїзд емігрантів з Пуерто-Ріко, Гаїті та англійських колоній.

Пуерто Плата

Пуерто Плата - типовий гаїтянське містечко з неповторною жвавій атмосферою. Він знаходиться на північному узбережжі Домінікани, в 235 км від столиці Домініканської республіки - Санто-Домінго.

Пунта Канна

 

Розташований у східній частині острова. У самому місті знаходиться міжнародний аеропорт. Готельні комплекси, в основному, знаходяться в прибережній зоні. Пляжі цього курорту вважаються найкрасивішими з усіх, що є в країні.