Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Курорти, Грузія

Бакуріані

Гірськолижний курорт Бакуріані - знаменитий зимовий курорт, розташований в 180 км на захід від Тбілісі в Боржомській ущелині, в оточенні могутніх хребтів Кавказу. Місцеве населення називає це місце - «Сонячна долина».

Батумі

На території Батумі, поблизу берега, розташовані озера Лагуна, Зелене, Чорне. Пальми, кипариси, магнолії, олеандри, лимонні й апельсинові дерева, туя і самшит - одна з характерних рис міста.

Бахмаро

Курорт Бахмаро включає в себе санаторії, будинок відпочинку, пансіонат, поліклініку. Місцевий ландшафт надзвичайно мальовничий, гірські схили вкриті хвойними лісами. Внаслідок повітряних течій, проникаючих з Чорного моря (50 км по прямій лінії),

Гудаурі

Гірськолижний курорт Гудаурі знаходиться на південному схилі Великого Кавказький хребта. Гудаурі як і раніше користується великою популярністю у російських і зарубіжних туристів. 

Кобулеті

Кліматичний курорт Кобулеті розташований на узбережжі Чорного моря, на північний захід від Батумі, на висоті 5 метрів над рівнем моря. Головна визначна пам'ятка міста Кобулеті, знаменитий пляж з дрібної гальки.