Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Карпатська відпустка»

Тур не актуальний!

24.06.2015 / -


«Карпатська відпустка»

 

 

(5 днів)

 

 

Виїзд: 24-28.07 / 14-18.08

 
Виїзд о 5:00 з Хмельницького
 
1 день
 
- Маєток Св.Миколая. Тут можна всім, в тому числі й дорослим, трішечки поринути в казку й заїхати в гості в “Маєток Святого Миколая”. Вас гостинно запросить сам господар, покаже свою приймальню, спальню, музей новорічної іграшки та подаруночок на згадку.
 
с.Пістень, найстаріша церква Гуцульщини 1600р. У селі Пістині, захищена горами і древніми оборонними валами, стоїть унікальна пам’ятка історії та архітектури, найстаріша сакральна споруда району- церква Успіння Пресвятої Богородиці. Наші предки збудували її на славу Божу далекого 1600 року. До церкви веде перекинута високо над водою  підвісна на металевих тросах дерев'яна кладка.
 
- обід
- Шешори, купання в Сріблястих водоспадах. Село на річці Пістиньці, де знаходиться каскад надзвичайно мальовничих Сріблястих водоспадів, що розтягнулися на декілька сотень метрів і є одним з улюблених місць відпочинку гуцулів і туристів.
 
Поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.
 
Вечеря - вільний час.
 
2 день
 
- Сніданок.
- Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України - гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
 
- Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
 
- Микуличинська пивоварня (споживання-дегустація живого пива, 4 вида пива: медове, пшеничне, світле, темне).
- Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
- Водоспад Пробій та ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
 
Женецьке Урочище – водоспад Гук. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900м. над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені повені. Вода вільно падає з висоту 15метрів.
 
- Огляд-фотографування будинку «догори ногами»
Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
 
Вечеря - вільний час.
 
4 день
 
- Сніданок.
- Яблунецький перевал. Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франковську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні.
 
- Рахів. Нарешті ми потрапили до офіційно визнаного найвищого міста в Україні, середня висота якого 820 метрів, а перепад висот між вулицями до 600 метрів.
 
- Музей екології гір та історії природокористування.  Музейна експозиція складається з 2-ох розділів – «Природа Карпат» та «Природокористуваня в Українських Карпатах». В першому розділі – подається інформація про історію Карпатських гір, їх геологію, геоморфологію, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ, а також про гори загалом – які є своєрідні феномени природи. Цей експозиційний розділ допомнюється акватераріумним комплексом, який містить діючу модель гірського водотоку з характерними водними і біляводними мешканцями.
 
- Солотвино (купання-відпочинок на солених озерах-басейнах). Унікальні солені озера, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. В озері Кунігунда не можливо втонути, так як густина води настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги. Ті хто хоче скористатися нагодою і скупатися в українському Мертвому морі, радимо взяти купальні костюми. Солотвино також відоме ще своїми соляними шахтами та лікувальними грязями з високим вмістом мінеральних компонентів.
 
- Обід
- Географічний центр Європи, с.Ділове.  Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік1887”.
 
- Кваси (дегустація унікальної мінеральної води). У невеликому селі Кваси розташоване джерело унікальної мінеральної води - «Буркут». Він є єдиним джерелом квасний мінеральної води з таким хімічним складом (вода з яких належить до типу «Арзні» і «Єсунтуки»). Вода має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні шлунка, печінки і жовчних шляхів. Не забувайте тару для води !
 
- Водоспад Труфанець. Водоспад розташований у пригирловій частині річки Труфанця. Загальна висота водоспаду – 36 метрів. Складається з численних (понад 5) каскадів.
 
Вечеря - вільний час.
 
5 день
 
 
- Сніданок (виселення з номерів).
 
- Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.
 
- Манявський водоспад (фотографування та купання). Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду зберіглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили.
 
- обід (Монастирська трапезна)
- виїзд в Хмельницький.
 
Вартість: 1450 грн (проїзд, проживання, 2-ох раз. харчування, страхування)
 
Туристичне обслуговування: 100 грн
 
 
Вхідні квитки:
Маєтоток Св.Миколая – 5 грн, * Буковель підйомник – 65 грн (дорослий) / 45 грн (діти), Водоспад Гук - 10 грн (дорослий) / 5 грн (діти), * Говерла – 20 грн (дорослі) / 10 грн (діти), * Солотвино (солені озера/басейни) – 30 грн (дорослий) / 15 грн (діти), * Музей екології гір – 20 грн (дорослі) / 8 гн (діти)
 


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький