Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Закарпатсько – Карпатський колаж»


03.07.2015 / -


«Закарпатсько – Карпатський колаж»

 

(5 днів)

 
Виїзд: 3-7.07 / 17-21.07 / 7-11.08 / 22-26.08
 
 
Виїзд о 4:00 з Хмельницького
 
 
 
1 день
 
Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (гора Гимба – 1497 м.)
 
- Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
 
- Поселення в с.Пилипець.
Вечеря - вільний час.
 
2 день
 
Сніданок
Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
 
- Обід зі страв закарпатської кухні
 
- Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
 
- Приватна Пивоварня в Міжгір’ї (споживання-дегустація живого пива).
 
Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
Іза (виставка-продаж виробів з лози). Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.
 
- Солотвино (купання-відпочинок на солених озерах-басейнах). Унікальні солені озера, які за лікувальними властивостями є аналогами Мертвого моря. В озері Кунігунда не можливо втонути, так як густина води настільки велика, що Ви завжди будете на поверхні, навіть якщо піднімете над водою руки і ноги. Ті хто хоче скористатися нагодою і скупатися в українському Мертвому морі, радимо взяти купальні костюми. Солотвино також відоме ще своїми соляними шахтами та лікувальними грязями з високим вмістом мінеральних компонентів.
 
- Географічний центр Європи, с.Ділове.  Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік1887”.
 
- Обід в Колибі.
 
- Кваси (дегустація унікальної мінеральної води). У невеликому селі Кваси розташоване джерело унікальної мінеральної води - «Буркут». Він є єдиним джерелом квасний мінеральної води з таким хімічним складом (вода з яких належить до типу «Арзні» і «Єсунтуки»). Вода має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні шлунка, печінки і жовчних шляхів. Не забувайте тару для води !
 
- Водоспад Труфанець. Водоспад розташований у пригирловій частині річки Труфанця. Загальна висота водоспаду – 36 метрів. Складається з численних (понад 5) каскадів.
 
- Яблунецький перевал. Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франковську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні.
- Поселення - Вечеря - вільний час.
 
4 день
 
- Сніданок.
- Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України - гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
 
- Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
 
- Микуличинська пивоварня (споживання-дегустація живого пива, 4 вида пива: медове, пшеничне, світле, темне).
 
- Яремче. Водоспад Пробій та ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
- Вечеря - вільний час.
 
5 день
 
- Сніданок (виселення з номерів).
- Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.
 
- Манявський водоспад (фотографування та купання). Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду зберіглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили.
 
- обід (Монастирська трапезна)
- виїзд в Хмельницький.
 
 
Вартість: 1650 грн (проїзд, проживання, 2-ох раз. харчування, страхування)
 
Туристичне обслуговування: 100 грн
 
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди.
 
Вхідні квитки:
Синевір – 12 грн (дорослий) / 3 грн (діти), * Шипіт водоспад – 15 грн (дорослий) / 10 грн (діти), Колочава - 20 грн (дорослий) / 5 грн (діти), * Підйомник на Гимбу - 35 грн (дорослий) / 15 грн (діти), * Солотвино (солені озера/басейни) – 30 грн (дорослий) / 15 грн (діти) / * Говерла – 20 грн (дорослі) / 10 грн (діти)
 

 Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький