Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Гуцульськими Стежками + Говерла»

Тур не актуальний!

12.06.2015 / -


«Гуцульськими Стежками + Говерла»

 

(3 дні)

 
Виїзд: 12-14.06 / 27-29.06 / 10-12.07 / 31.07-02.08 / 7-9.08 / 22-24.08
 
Виїзд о 5:00 з Хмельницького
 
 
 
1 день
 
 
 
 
- Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.
 
- обід (Монастирська трапезна)
 
- Манявський водоспад (фотографування та купання).  Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду збереглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили.
 
Поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.
 
Вечеря - вільний час.
 
 
 
2 день
 
- Сніданок.
- Гора Говерла. Пішохідний маршрут на найвищу вершину України - гору Говерла 2061м. Маршрут розпочинається з туристичної бази «Заросляк».
 
- Ворохта (спортивна база «Авангард», огляд лижних трамплінів та міст-віадук).
 
- Микуличинська пивоварня (споживання-дегустація живого пива, 4 вида пива: медове, пшеничне, світле, темне).
- Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вічним сном легендарний опришок.
 
- Водоспад Пробій та ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).
 
- Огляд-фотографування будинку «догори ногами»
 
Буковель – оглядовий підйомник. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
 
- обід
- виїзд в Хмельницький.
 
Вартість: 690 грн (проїзд, проживання, страхування)
 
Харчування: 180 грн ( 2-ох разове, 2 сніданки /2 вечері)
 
Туристичне обслуговування: 60 грн
 
 
Вхідні квитки:
Манявський Скит – добровільний внесок 5 грн, * Буковель підйомник – 65 грн (дорослий) / 45 грн (діти), Скелі Довбуша - 10 грн (дорослий) / 5 грн (діти), * Говерла – 20 грн (дорослі) / 10 грн (діти)


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький