Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Закарпатський колаж»

Тур не актуальний!

12.06.2015 / -


 

«Закарпатський колаж»

 

(3 дні)

 

Виїзд: 12-14.06 / 3-5.07 / 17-19.07 / 7-9.08 / 22-24.08

 
Виїзд о 4:00 з Хмельницького
 
1 день
 
Канатно-крісельна дорога на Боржавські полонини (гора Гимба – 1497 м.)
 
- Водоспад Шипіт. Один з найкрасивіших водоспадів України, що з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину. Водоспад бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. «морське око», в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Проведення часу біля Шипоту чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
 
- Поселення в с.Пилипець.
Вечеря - вільний час.
 
2 день
 
Сніданок
Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
 
- Обід зі страв закарпатської кухні
 
- Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка”, музей “Церква святого Духа”, чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців “Бункер Штаєра” та музей “Колочавський бокораш”, а в корчмі “Старе село” можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
 
- Приватна Пивоварня в Міжгір’ї (споживання-дегустація живого пива).
 
Сойминське джерело. Мінеральна вода, яку видобувають у селі Соймах, Міжгірського району. У воді найбільший вміст кальцію серед усіх гідрокарбонадних вод України, наявні й інші мікроелементи. В одній літрі сойминської води стільки ж кальцію, скільки в двох склянках молока! Воду можна не лише пити – можна й приймати мінеральні ванни. Аналогів цій мінеральній воді в Україні більше немає.
Вечеря - вільний час.
 
3 день
 
- Сніданок
Лінія Арпада. Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому капатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної Лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-44 рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півтора кілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.
 
- обід (самостійно в кафе).
- виїзд в Хмельницький.
 
Вартість: 1050 грн (проїзд, проживання , 2-ох раз. харчування, страхування, супровід)
 
Туристичне обслуговування: 80 грн
 
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди.
 
Вхідні квитки:
Синевір – 12 грн (дорослий) / 3 грн (діти), * Шипіт водоспад – 15 грн (дорослий) / 10 грн (діти), Колочава - 20 грн (дорослий) / 5 грн (діти), * Підйомник на Гимбу - 35 грн (дорослий) / 15 грн (діти), * Лінія Арпада – 30 грн (дорослий) / 20 грн (діти)
 


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький