Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Весняне Закарпаття + Нарциси» (4 дні)!
«Весняне Закарпаття + Нарциси» (4 дні)

 

 

- щодня купання у термальних басейнах -

 

 

1-4 травня

 

Виїзд о 3:30 з м.Хмельницького

 

1 день

 

- Сніданок (самостійно в кафе)

 

Ужгород (екскурсія містом, музей народної архітектури та побуту, колиба Деца у нотаря). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та завітаємо в культову корчму «Деца у нотаря».

 

- Цвітіння сакури та магнолій в Ужгороді.

 

Берегове - дегустація та можливість придбання закарпатських вин.

 

- Поселення в Берегове. Столиця угорської України – «Берегсас» славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино «Золота пава».

 

- Вечеря

Термальний басейн в Берегове ("Жайворонок" або "Спорт База")

 

2 день

 

Сніданок 

 

Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

 

Долина Нарцисів. Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, в якій охороняється найбільший у Середній Європі осередок нарцису вузьколистого. Протягом 10-ти днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Долина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів, які можна зустріти лише тут.

 

- обід

 

Нижнє Селище (Сироварня – дегустація сиру та вина). Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об'єдналися в «Асоціацію місцевого розвитку», завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вина. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

 

Термальний басейн в Берегове

- Вечеря

 

3 день

 

- Сніданок

 

Косино (купання в термальних басейнах). Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Більше на www.kosino.com.ua

 

Мукачево. Екскурсія по місту – місто обласного значення, районний центр Закарпатської області, що знаходиться на відстані 42 км від обласного центру. Вузенькі вимощені бруківкою вулиці центральної частини міста, стилізовані під старовину ліхтарі, Ви зможете насолодитись передзвоном курантів на відреставрованій міській Ратуші.

 

- Вечеря. Вільний час, є можливість відвідування термального басейну в Берегове («Жайворонок» або «Спорт База»).

 

4 день

 

- Сніданок

 

Косино (купання в термальних басейнах). Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Більше інформації на сайті www.kosino.com.ua

 

"Чизай" дегустація вина та екскурсія по заводу. Кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин "Чизай", відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі. На дегустації Ви спробуєте 11 найменувань натуральних Закарпатських вин "Чизай", а також придбати широкий асортимент продукції за цінами виробника.Також на дегустації Ви продегустуєте легендарне марочне витримане вино "Троянда Карпат", відоме в Закарпатті ще з 60-х років минулого століття.

 

- Виїзд в Хмельницький.

 

 

Вартість: 1410 грн (проїзд, проживання 2 ночі, 2-ох раз. харчування (3 сніданки/ 3 вечері), страхування)
 
Туристичне обслуговування90 грн
 
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, купання в термальних басейнах.
 
Вхідні квитки:
 
- Термальні басейни Косино - 150 грн (2 год)
 
- Термальний басейн "Жайворонок" - 100 грн (2 год), "Спорт база" - 60 грн (1 год)
 
- Сироварня дегустація - 50 грн
 
- Дегустація вина "Чизай" - 50 грн
 
- Долина нарцисів - 15 грн/ дорослі, 10 грн/ студенти, 6 грн/ діти
 
- Музей "Скансен" в Ужгороді - 20 грн/ дорослий


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький