Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Замками Закарпаття + Нарциси» (3 дні)
«Замками Закарпаття + Нарциси» (3 дні)

- щодня купання в термальних басейнах -

 

 

9-11 травня

 

Виїзд о 2:30 з м.Хмельницького

 

1 день

 

- Сніданок (самостійно в кафе).

 

Ужгород (екскурсія містом, музей народної архітектури та побуту, колиба Деца у нотаря). Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогулянка історичною вулицею міста – Корзо, відвідаємо найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та завітаємо в культову корчму «Деца у нотаря».

- Вільний час по місту.

 

Берегове - дегустація та можливість придбання закарпатських вин.

 

- Поселення в Берегове. Столиця угорської України – «Берегсас» славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), «Графський двір» - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино «Золота пава».

 

- Вечеря

Термальний басейн в Берегове («Жайворонок або «Спорт База»)

 

2 день

 

Сніданок

 

Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

 

Долина Нарцисів. Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, в якій охороняється найбільший у Середній Європі осередок нарцису вузьколистого. Протягом 10-ти днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Долина вкривається суцільним білим килимом квітучих нарцисів, які можна зустріти лише тут.

 

- обід

 

Нижнє Селище (Сироварня – дегустація сиру та вина). Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об'єдналися в «Асоціацію місцевого розвитку», завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вина. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

 

Термальний басейн в Берегове («Жайворонок або «Спорт База»)

- Вечеря

 

3 день

 

- Сніданок

 

Косино (купання в термальних басейнах). Сучасний відпочинковий комплекс «Термальні води Косино» розташований у дубовому гаю, має 7 басейнів, 7 Королівських саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з «кавою», «вином», «пивом», «паленкою» та фонтанів-ілюзія «Золотий кран здоров’я» висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Більше інформації на сайті www.kosino.com.ua .

 

Палац графа Шенборна. Санаторій «Карпати» , серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших замків країни, наче у казку запрошує Вас мисливський замок графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Замок оточений гарним дендропарком з багатьма екзотичними рослинами та унікальним джерелом краси з гліцериновою водою, яка за переказами омолоджує на 10 років.

 

Замок Сент-Міклош. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розтташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її концесію.

 

- обід (самостійно в кафе).

- виїзд в Хмельницький.

 

 

 

Вартість: 1190 грн (проїзд, проживання 2 ночі, 2-ох раз. харчування (3 сніданки/ 3 вечері), страхування)
 
Туристичне обслуговування80 грн
 
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, купання в термальних басейнах.
 
Вхідні квитки:
 
- Термальні басейни Косино - 150 грн (2 год)
 
- Термальний басейн "Жайворонок" - 100 грн (2 год), "Спорт база" - 60 грн (1 год)
 
- Сироварня дегустація - 50 грн
 
- Дегустація вина "Чизай" - 50 грн
 
- Долина нарцисів - 15 грн/ дорослі, 10 грн/ студенти, 6 грн/ діти
 
- Музей "Скансен" в Ужгороді - 20 грн/ дорослий


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький