Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

«Карпатський коктейль - травневі свята» (3 дні)!
«Карпатський коктейль - травневі свята» (3 дні)!

 

1-3  травня

 

Виїзд о 6:00 з м.Хмельницького

1 день

Манявський Скит (екскурсія монастирем, за сухої погоди - похід до Блаженного каменя). Найдавніший у Карпатах православний монастир, якому вже майже чотириста років, знаходиться у Маняві. Святе місце з цілющою, за повір'ями, джерельною водою знаходиться у мальовничому карпатському міжір'ї і давно вже стало одним із найчастіше відвідуваних куточків Прикарпаття.

 

- Манявський водоспад. Одне з чудес прикарпатської природи знаходиться за 8 км від монастиря. Найвищий водоспад в Карпатах навіть у найбільшу спеку освіжить Вас своєю прохолодою. Довкола водоспаду утворився кам'яний каньйон, висота скель якого понад 20 метрів. Завдяки малому потоку туристів та відсутності інфраструктури, біля водоспаду збереглася первозданна краса. Обов'язково сфотографуйтеся біля водоспаду, щоб гроші до Вас рікою плили. 

Водоспад Пробій – ринок сувенірів. Ви відвідаєте водоспад Пробій – це унікальний куточок природи з каскадом водоспадів, а також автентичний ринок гуцульських сувенірів, де можна буде придбати найрізноманітніші сувеніри на згадку про Карпатський край (вишиванки, ліжники, дерев’яні та шкіряні прикраси та ін.).

поселення в м.Яремче – відомий курорт, розташований в надзвичайно мальовничій долині між горами на березі річки Прут. Містечко вважається найвідомішим туристичним центром Прикарпаття з надзвичайно чистим повітрям, багатою історією та цікавими краєвидами.

- Вечеря – вільний час

2 день

- Сніданок
 
Яблунецький перевал.  Зупинка на Яблунецькому перевалі, висота перевалу над рівнем моря – 931 метрів над рівнем моря. Яблунецький перевал – перехід, що з’єднує річку Прут і Тиса. Яблунецький перевал є границею, що розділяє Закарпатську та Івано-Франковську область. Тут діє сувенірний ринок, облаштовано оглядовий майданчик, з якого видно частину смт.Ясіня і Свидівецького масиву з горами Близниця. Яблунецький перевал попав в Українську книгу рекордів, як сама високогірна траса в Україні.
 
 Водоспад Труфанець. Водоспад розташований у пригирловій частині річки Труфанця. Загальна висота водоспаду – 36 метрів. Складається з численних (понад 5) каскадів. 
 
Кваси - мінеральне джерело.  У невеликому селі Кваси розташоване джерело унікальної мінеральної води - «Буркут». Він є єдиним джерелом квасний мінеральної води з таким хімічним складом (вода з яких належить до типу «Арзні» і «Єсунтуки»). Вода має лікувальні властивості і застосовується при лікуванні шлунка, печінки і жовчних шляхів.
 
Рахів.  Нарешті ми потрапили до офіційно визнаного найвищого міста в Україні, середня висота якого 820 метрів, а перепад висот між вулицями до 600 метрів.
 
- Музей екології гір та історії природокористування.  Музейна експозиція складається з 2-ох розділів – «Природа Карпат» та «Природокористуваня в Українських Карпатах». В першому розділі – подається інформація про історію Карпатських гір, їх геологію, геоморфологію, основні типи ландшафтів, рослинний і тваринний світ, а також про гори загалом – які є своєрідні феномени природи. Цей експозиційний розділ допомнюється акватераріумним комплексом, який містить діючу модель гірського водотоку з характерними водними і біляводними мешканцями. 
 
- Обід в Музей-Колибі.  Двоповерхова дерев’яна колиба в національному стилі. У колибі – велика експозиція старовинних предметів вжитку та одягу.
 
- Ділове - географічний центр Європи.  Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.
 
- Вечеря – вільний час
 

3 день

- Сніданок

Гора Маковиця 984 метрів (пішохідний маршрут гуцульськими стежками). / або на вибір ДЖИП-тур на полонину (мінімальна група 8 чол). Одна з найвищих вершин в околиці Яремче, її видно ще з сіл Дора та Микуличин. Сама гора відносно невисока – заввишки всього 984 м, але за хорошої видимості з неї добре проглядаються хребет Явірник, вершини Хом’як, Синяк і Довбушанка (Добошанка), а також Говерла з Петросом на південному заході. 

Скелі Довбуша. Є неповторним витвором природи (урочище Дрібка). Це місце здавна стало справжньою туристичною «меккою» для любителів мандрівок. Унікальне нагромадження кам’яних брил ямненського пісковика застигло тут з льодовикового періоду, яке шляхом вимивання та вивітрювання створило фортецю неповторного стилю. Особливе зацікавлення викликає камінь Довбуша біля автомобільної траси та тунелю. Мовчазний велет височить над Прутом, овіяний легендами та переказами. Його прикрашає кам’яний хрест, а під ним нібито спить вчним сном легендарний опришок.

Обід (50 грн)

Виїзд в м.Хмельницький

 
Вартість: 750 грн (проїзд, проживання 2 ночі, страхування)
 
Харчування: 160 грн ( 2-ох разове)
Туристичне обслуговування60 грн
У вартість не входить: вхідні квитки, обіди, підйомник в Буковелі.
 
 
Вхідні квитки:
 
- Музей історії та екології гір - 15 грн дорослий
- Вольєрне господарство - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти
- Скелі Довбуша Яремче - 10 грн/ дорослі, 5 грн/ діти


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький