Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Партнер Тур Груп

Туристичний оператор

Умань. Парк Софіївка + Вінниця Шоу Фонтанів
 

Умань. Парк "Софіївка"

+ Вінниця Шоу Фонтанів

виїзди щосуботи та щонеділі (сезон травень - жовтень) 

 

Програма туру:

5.00 – виїзд з Хмельницького. 

10.00 – приїзд до Умані.

10.30– початок екскурсії по парку. Проводить уманський екскурсовод.

 

Екскурсійний маршрут: Китайська галявина, Нижній став з павільйоном Флори, венеціанський шлюз, Темпейська долина, фонтан Змія Горгона, Левкадська скеля, острів Лесбос, Кавказ, пам’ятник Евріпіду, джерело Гіпокрени, статуя Аполона Бельведерського, галявина Зборів, Великий водоспад, долина Тар-тар, грот Сумніву і Страху або грот Тантала, статуя Орфея, водоспад Три сльози, Єлисейські поля, Крітський лабіринт, галявина афінської школи, грот Венери, амстердамський шлюз, острів Анти-Цирцеї, амфітеатр квітів. Вільний час: Відпочинок в парку

16.00 – від’їзд до м.Вінниці

18:00 - приїзд у м.Вінниця (вільний час)

20.30 - 22.00 - Шоу Фонтанів

23.50 – приїзд в Хмельницький

  

У вартість входить:
1) Проїзд
2) Супровід
3) Страхування від НВ

 

Додатково:
- вхідні квитки та екскурсія  по парку «Софіївка»: без екскурсії/ з екскурсією  30/45 дорослий , 20/30 діти.

 

 Вартість – 220 грн.

 

Історія :


У старовинному українському місті Умані є мальовничий, гідний великого подиву куточок, який цілком справедливо здобув право називатися чудом України, перлиною України. Такою перлиною є дендрологічний парк Софіївка - видатне творіння кінця XVIII - початку XIX ст., поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд і скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю.

 

Парк Софіївка був створений власником міста Умані польським магнатом Станіславом Потоцьким як подарунок красуні-дружині, гречанці Софії Вітт-Потоцькій. Автором топографічного й архітектурного проекту і керівником будівництва парку було призначено талановитого польського військового інженера Людвіга Метцеля, а безпосередньо виконали всі роботи в парку народні майстри - умільці Уманщини. Місце для будівництва Софіївки було вибране дуже вдало: невеликий струмок, здавна прозваний Багном (пізніше річка Кам’янка), столітні дуби, яруги і природні джерела кришталево чистої води, нагромадження кам’яних брил .

 

З 1796 до 1802 року копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали з граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд . В парку висаджували дерева місцевих порід і екзотичні рослини, завезені з різних країн світу .

 

Прикрасили парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції.

 

Після смерті Станіслава й Софії Потоцьких парк успадкував їхній син Олександр. У 1831 році після польського повстання, в якому він брав участь, всі володіння Потоцьких були конфісковані й передані Київській казенній палаті, а з 1836 до 1859 року парк підпорядковується Управлінню військових поселень, яке розпочало в ньому реставраційні й відновлювальні роботи. За цей період збудовано багато архітектурних споруд і об’єктів ( башти при входах у сад, павільйон Флори, Рожевий павільйон на острові Анти - Цирцеї, обладнана тераса Муз, встановлено чавунного змія на фонтані ). У цей період Софіївка називається Царициним садом.

 

У 1859 році парк перейшов на утримання Головного училища садівництва Росії, переведеного з Одеси до Умані. Під керівництвом відомого вченого В. Пашкевича в Софіївці значно збагатилась колекція рідкісних екзотичних рослин.

 

У 1929 році парк оголошено державним заповідником. З 1955 року парк підпорядковується Академії наук України. Сьогодні Софіївка є цінним науковим і культурно-освітнім центром. З 1991 року їй надається статус науково-дослідної установи НАН України.

 

Кожний куточок парку овіяний міфами й легендами стародавньої Греції та Риму, пов’язаний з переказами та романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких. З якого б ви боку не зайшли до парку, він скрізь прекрасний!

 


 

Послуги та ціни "Софіївського парку"
 
Вартість вхідного квитка для дорослих – 30 грн., для дітей шкільного віку – 20 грн.
 
Вартість екскурсії для дорослих – 15 грн., для дітей шкільного віку – 10 грн.
 
Мінімальна вартість екскурсії для дорослих (до 20-ти осіб) – 300 грн., мінімальна вартість екскурсії для дітей (до 20-ти осіб) – 200грн.
 
Вартість екскурсії іноземною мовою: для дорослих – 40 грн., для дітей – 30 грн.
Мінімальна вартість екскурсії іноземною мовою для дорослих (до12-ти осіб) – 480 грн., для дітей ( до 12-ти осіб) – 360 грн.
Екскурсії проводяться українською, російською, англійською, польською, французькою та німецькою мовами.
 
Вартість вхідного квитка в музей мармурової скульптури – 15 грн., для дітей шкільного віку – 10 грн., з екскурсійним обслуговуванням – відповідно 20 грн. і 15 грн. Мінімальна вартість екскурсії для дорослих (до 8-ми осіб) – 160 грн. Для дітей (до 8-ми осіб) – 120 грн.
 
Вартість вхідного квитка на виставку-продаж "Акванарій" – 25 грн., для дітей шкільного віку – 20грн.
 
• Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 30 грн., для дітей шкільного віку –20грн.
 
Мінімальна вартість катання для дорослих (до 10 осіб) – 300 грн., для дітей (до 10 осіб) – 200 грн.
 
• Катання на катамаранах для дорослих – 40 грн., для дітей - 30 грн., на човнах – 65 грн. (30 хв.)
 
• Прогулянка на поромі для дорослих –30 грн., для дітей шкільного віку –20грн.
 
Мінімальна вартість прогулянки на поромі для дорослих ( до 10 осіб) – 300 грн., для дітей (до 10 осіб) – 200 грн.
 
Катання верхи на коні – 20 грн., фотографування на коні – 5 грн.
Катання каретою (до 5 осіб) – 110 грн., фотографування на кареті – 5 грн. з особи.
Катання на диліжансі ( до 6-ти осіб) – 120 грн.
Катання на санях, запряжених кіньми (до 5 осіб) – 110 грн.

 


 

 Фірма залишає за собою право змінювати програму туру, порядок та час екскурсій без зменшення загального обсягу послуг. Фірма не несе відповідальність за можливі затримки на дорогах і погодні умови. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. 

У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи. 


Додати коментар

Персональні консультанти

Олександр

Олександр

(097) 622-622-0
Тетяна

Тетяна

(097) 226-31-66, (050) 520-11-46, (063) 529-54-20

Контактна інформація

Хмельницький