Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Аджлунський замок, розташований на вершині гори, був побудований в 1184 р. одним з генералів Cаладіна з метою охорони залізних рудників і захисту Аджлун від нападів франків. Аджлунскій замок височів над трьома основними шляхами в Йорданську долину і захищав торгові маршрути між Йорданією і Сирією. Він був важливою ланкою в ланцюзі оборонних споруд, призначеної для захисту від хрестоносців, які протягом десятиліть безуспішно намагалися захопити замок і сусіднє село.

 

  Спочатку замок мав чотири вежі з бійницями в товстих стінах бійницями для лучників і був оточений ровом завширшки 16 і завглибшки 15 метрів.

 

  У 1215 р. мамлюкський губернатор Айбак ібн Абдулла розширив замок, додавши ще одну вежу на південно-східному куті і спорудивши міст, прикрашений фігурками голубів, який можна побачити і сьогодні.

 

  У XII в. замок був зданий правителю Алеппо і Дамаска Салах-ад-Діну Юсуфу ібн Айюб. При ньому була відновлена ​​північно-східна башта. У 1260 р. роботи по перебудові замку були перервані, і він упав під натиском монголів. Незабаром, проте, мамлюкський султан Бейбарс відвоював фортеця і відбудував її заново.

 


Аджлунський замок фото

Йорданія

Мова: арабський

Різниця у часі: збігається з київським, плюс 1 годину - влітку

Валюта: Йорданський динар (JOD), рівний 100 піастрам і 1000 філсам