Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Йорданія, Віза

Мова: арабський

Різниця у часі: збігається з київським, плюс 1 годину - влітку

Валюта: Йорданський динар (JOD), рівний 100 піастрам і 1000 філсам

 

   Візу можна отримати в консульстві Йорданії в Україні, а також в аеропорту після прильоту або при перетині кордону на поромі з Єгипту.

 

  Для оформлення візи в консульстві необхідно подати наступні документи: закордонний паспорт, дійсний мінімум 6 місяців після закінчення поїздки; 1 фото; анкету; ваучер на проживання і зворотний квиток. Консульський збір складає $ 38 (одноразова віза), $ 53 (дворазова) і $ 98 (багаторазова на 6 місяців). Віза відкривається в день подачі документів і одразу починає діяти.

 

  Для отримання візи по прильоту потрібні закордонний паспорт, ваучер на проживання в готелі і зворотний квиток. У цьому випадку її оформлення коштує 20 динарів (приблизно $ 30). Оплата проводиться в місцевій валюті (пункт обміну валюти розташований поруч з відділом віз у залі прильоту міжнародного аеропорту). Віза дійсна протягом місяця, її можна продовжити в поліцейській дільниці.

 

  Діти, вписані в паспорт супроводжуючого їх батьків, звільнені від сплати консульського збору. Діти зі своїми проїзними документами оплачують повну вартість візи. Слід обов'язково повідомити, якщо з дорослим поїде дитина, вписана в його паспорт, так як про це робиться спеціальна позначка у візі. При виїзді з Йорданії наземним або водним транспортом кожен пасажир зобов'язаний сплатити збір у розмірі 5 динарів (приблизно $ 7). При вильоті ця такса включена у вартість квитка.

 

  Не сплачуючи за візу, турист може з Єгипту приїхати в Акабу і повернутися назад до Єгипту. Для цього достатньо при перетині кордону в Акабе вказати, що планується повернення до Єгипту. У разі коли турист буде летіти додому з Йорданії, за візу доведеться заплатити стандартну ціну.