Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Йорданія, Клімат

Мова: арабський

Різниця у часі: збігається з київським, плюс 1 годину - влітку

Валюта: Йорданський динар (JOD), рівний 100 піастрам і 1000 філсам

 

   Йорданія - одна з найщасливіших країн зі сприятливим середземноморським кліматом, завдяки якому держава залишається привабливим для туристів цілий рік. З листопада по квітень можуть випадати опади. Самим прохолодним місяцем є січень, найспекотнішим - серпень. Середні температури січня від +8 С вночі до +17-25 вдень С, липня від +24 С до +35 С.

 

  У своєму природному зачаруванні з йорданською весною може зрівнятися лише тутешня осінь з її особливими кольорами і плодами в зрілої аурі м'якого золотистого тепла, що приходить на зміну літньої спеки.

 

  Клімат в Йорданії сухий і теплий в основний час року у зв'язку з тим, що основну частину країни займають пустелі. Середня річна кількість опадів від 25-50 до 200 мм. На північному заході країни за рахунок близькості до Середземного моря середня річна кількість опадів становить від 300 до 800 мм. Основна кількість опадів, що випадають припадає на холодний період (з листопада по березень).

 

  Кращий час для візиту до Йорданії - весна або осінь, коли можна уникнути як літньої спеки, так і холодних зимових вітрів. Хоча взимку на більшій території країни досить холодно, узбережжя Червоного моря і Акаба подарують Вам м'яке тепло. Якщо Ви плануєте подорож через весь Близький Схід, спробуйте почати з Туреччини навесні або з Єгипту восени.