Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Курорт Лашко розташований в центральній частині Словенії. Курорт відомий з незапам'ятних часів. Ще стародавні римляни знали про його цілющу силу. В середні віки джерела в Лашко відвідували місіонери-монахи. У Х1Х столітті на курорті був створений перший термальний басейн. В даний час курорт користується заслуженою популярністю як у пацієнтів, так і у лікарів. Лашко - це сучасний центр оздоровчого туризму, що пропонує програми та послуги для збереження здоров'я і гарного самопочуття.

 

  Курорт розташовується всього в 15 хвилинах ходьби від центру містечка Лашко посеред чудового парку, засадженого рідкісними рослинами, на березі річки Савіньї. У парку безліч доріжок для прогулянок.

 

  У парку готелю до послуг гостей: міні-гольф, спортмайданчики, 5 відкритих і 4 критих тенісних корти, зал для сквошу. Недалеко від курорту Вас чекає центр верхової їзди, майданчики для гри в гольф, а в зимовий час-лижна траса з підйомником

 

  Для тих, хто не дуже багато часу витрачає на лікувальні програми, буде запропоновано: екскурсія в монастир картезіанського ордена Плетерье, замок Кайфежев Град, оленяча ферма, скляний завод.

 


Лашко фото