Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Словенія, Про країну

Мова: словенска

Різниця у часі: Місцевий час відстає від київського на 1 годину.

Валюта: євро (EUR)

   Чарівна невелика країна, розташована в центрі Європи, один з найцікавіших туристичних районів Балкан з різноманітністю природних ландшафтів і багатою історією; рай для любителів екологічного туризму та альпінізму, знавців і шанувальників гірськолижного спорту; «зелена скарбниця Європи». Це схили Альп і узбережжі Адріатики, стародавні міста і замки, пам'ятники народної культури, велика кількість туристичних перлин і красот природи: оливкові гаї і виноградники, хвойні ліси, альпійські луки і мальовничі долини, плато Карст і унікальні печери Постойнска Яма і Шкоцьян, величні гори і водоспади, національні парки і заповідники.

 

  Словенія - гостинна країна з дивовиженою доброзичливою атмосферою, відкрита для туристів зі всього світу. Опинившись на якому з курортів, вже на другий день свого перебування, Ви будете відчувати себе як вдома, настільки близькі нам мова, культура та звичаї.

 

  Стародавні замки і середньовічні вулички невеликих міст зберегли колишнє зачарування. Любителі архітектури оцінять особливості готики і бароко цій частині європейського континенту. У сільській частині країни збереглося безліч монастирів і замків.