Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Курортний комплекс Раденци, в 180 км від Любляни, де закінчується Паннонська низовина, серед виноградників і хмелю, вздовж річки Мура, недалеко від кордону з Австрією та Угорщиною на висоті 208 м над рівнем моря.

 

  У далекому 1833 студент медицини Карел Хенн знайшов тут джерела з мінеральною водою. Після проведення обширного аналізу були виявлені лікувальні властивості джерел і в 1869 р. наповнена перша пляшка мінеральної водою під назвою «Раденська 3 Серця». Після цього мінеральною водою стали постачати імператорський двір у Відні, а потім і двір Папи Римського у Ватикані. А в 1882 р. тут відкрився перший курортний сезон.

 

  Сьогодні Терми Раденци - сучасний курортний комплекс з більш ніж 120-річною традицією лікування захворювань серцево-судинної системи, захворювань нирок, сечовивідних шляхів, опорно-рухового апарату та ревматизму.

 

  У червні 1996 р. був відкритий сучасний термальний комплекс "Panonske Terme", що займає 1.460 м2 водної площі. Комплекс пов'язаний критими переходами з усіма готелями комплексу, а також з лікувальним центром. Рецепція і пансіони ресторан загальні на всі 3 готелі. В комплекс також входить Б'юті центр, Конгрес-центр, Центр здоров'я та релаксації «3 Серця» і Лікувальний центр «Корріум».

 

  Любителям поєднати відпочинок і можливість ознайомлення з культурою країни пропонуються панорамні екскурсії, огляд культурно-історичних пам'яток Помурья, фестивалі сучасної камерної музики, виставки в галереї Раденськ, традиційні бали, наприклад, "Ніч ігристого вина". Для гурманів готель пропонує аперитив бар Stil, кафе і ресторан Swing та бар Sum в комплексі басейнів.

 


Раденци фото