Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

  Курорт Терми Олімія розташований на березі річки Сотли в селищі Подчетртек, 115 км від Любляни і 30 хв. їзди від відомого курорту Рогашка Слатіна. На курорт з Любляни крім автомобіля можна приїхати і на поїзді - є невелика ж / д-станція.

 

  Проведені в районі Терм розкопки свідчать про те, що природні теплі джерела цього краю були добре відомі ще в давньоримські часи: місцеве населення купалося в теплих джерелах і помічало, що гояться рани, зникає втома. З часом серед незайманої природи виникли Терми Олімія - джерело здоров'я та краси. В даний час на курорт приїжджають туристи не тільки на лікування, але і для розслаблення, заспокоєння, для того, щоб відчути гармонію навколишнього природи і велнес, який є філософією курорту.

 

  У безпосередній близькості пос.Подчетртка, де і розташований сам курорт Терме Олімія, знаходиться село Олім, яке славиться найдавнішою аптекою в Європі, зовсім поруч - Павлинський монастир із церквою, музей старого сельхозинвентаря, церкви і замки в стилі бароко, Козьянскій парк, паломницькі центри Святі гори, привітні селянські садиби, що займаються еко-туризмом, що пропонують фірмові делікатеси і місцеві вина.

 


Терми Олімія фото