Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Давос - один з найпопулярніших гірськолижних та кліматичних курортів Швейцарії, відоме місце міжнародних зустрічей та конгресів, місце з багатою та цікавою історією. Давос розташований на сході Швейцарії, в 144 км від Цюріха, поруч із кордоном з Австрією, і є самим високогірним містом Європи (1560 м над рівнем моря).

  Район катання підходить як для професіоналів, так і для новачків. Він складається з семи зон, які сполучаються між собою підйомниками та лижними автобусами. Загальна протяжність трас - 325 км, з них синіх - 27%, червоних - 51% і чорних - 22%. Всього в зоні катання працює 54 підйомника. Загальна протяжність трас для рівнинних лиж - 75 км. Є також спеціальні траси для спусків на санях.

  Крім гірськолижного, на курорті дуже популярний ковзанярський спорт. Тут знаходяться відкриті і закриті катки, льодовий стадіон з найбільшим природним катком в Європі (площею 22000 квадратних метрів).

  Нічне життя курорту дуже інтенсивне. Відпочивальників чекають бари, ресторани, дискотеки і нічні клуби.

  У Давосі знаходяться всесвітньо відомі клініки, що спеціалізуються на лікуванні алергії, дихальних шляхів та шкірних захворювань.

  Найпопулярніша щорічна подія - Всесвітній економічний форум. Також в Давосі постійно проходять численні засідання, конгреси і концерти.

 


Давос фото