Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Швейцарія, Про країну

Мова: німецька, французька, італійська і ретороманська

Різниця у часі: відстає від київського на 1 годину.

Валюта: швейцарський франк. 1франк = 100 сантимів.

 

   Легенда свідчить: коли Бог розподіляв багатства надр на землі, їх не вистачило одній маленькій країні в серці Європи. Щоб виправити цю несправедливість, Господь дав їй гори, подібні замках, блискучі льодовики, бурхливі водоспади, незліченні озера і привітні благодатні долини. Таким чином, Швейцарія стала досконалим втіленням божественної мудрості.

 

  У Швейцарії ви зустрінете більше контрастів, ніж де б то не було. Вражаюча різноманітність ландшафту, архітектури, мов та культури перетворюють цю країну в особливий маленький світ, в Європу кишенькового формату. З повною підставою можна стверджувати, що історія Швейцарії обчислюється з 12 тисячоліття до н.е., коли територія, покрита вічними снігами, внаслідок потепління клімату стала жилою. Приблизно до 450 році до н.е. сходять перші археологічні знахідки, в яких простежується кельтське вплив. Європейську популярність Швейцарія набуває приблизно за 100 років до Різдва Христового, після походів Юлія Цезаря.

 

  Швейцарія - це класична країна туризму, де на малому просторі зосереджені краса природи і видатні творіння рук людських.