Чарівна велич: найкрасивіші церкви і собори світу

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Чарівна велич: найкрасивіші церкви і собори світу
 
Більшість віруючих християн святкуватимуть Різдво 25 грудня, представники інших конфесій відзначатимуть це велике свято 6 січня. На честь такого світлого свята експерти склали список найкрасивіших церков і соборів світу. До переліку увійшли собори і храми, які справді вартують уваги.
 
Лас-Лахас в Іпіалесі, Колумбія
 
 
Святилище Лас-Лахас - це базилічна церква, розташована в південному колумбійському департаменті в Наріньо в муніципалітеті Іпіалес, побудована всередині каньйону річки Гуайтара.
Теперішня церква була побудована в стилі готичного відродження між 1916 і 1949 роками.
 
Ставкірка в Боргунді, Норвегія
 
 
Боргундська ставкірка, або Ставкірка в Боргунд - одна з найдавніших збережених каркасних церков. Розташована в провінції СОГН-ОГ-Ф'ЮРАНЕ, Норвегія. Всього в Норвегії було побудовано понад 1500 ставкірок, до сьогоднішнього дня в різному ступені збереження дожили тільки 28.
 
Віфлеємська церква в Ірані
 
 
Церква Бедхем є Вірменською апостольською церквою в кварталі Джульфа в Ісфахані, Іран. Одна з найважливіших історичних церков міста, вона належить до епохи Аббаса I. На її стінах є зображення прикрас та картин, що зображують життя Ісуса. 72 вишукані картини, написані вірменськими художниками, представлені у двох рядах. У нижньому ряду картини пофарбовані послідовно, але у верхньому ряді кожне фарбування знаходиться в окремому кадрі.
 
Нотр-Дам де Париж, Франція
 
 
Нотр-Дам де Париж, що означає "Паризька Богоматір", також відомий як собор Нотр-Дам чи просто Нотр-Дам - це середньовічний католицький собор у четвертому окрузі Парижу. Собор широко вважається одним з кращих прикладів французької готичної архітектури і він є однією з найбільших і найвідоміших церковних будівель Французької католицької церкви та усього світу.
Натуралізм його скульптур та вітражів служить для протиставлення його більш ранньої романської архітектури.
 
Укріплена церква Віскрі в Трансільванії, Румунія
 
 
Віссрі-укріплена церква є лютеранською укріпленою церквою у Вискрі, в окрузі Брашов, районі Трансильванії в Румунії. Вона була побудована етнічною німецькою трансильванською саксонською громадою в той час, коли територія належала Королівству Угорщини.
Спільно з навколишнім селом церква входить до складу села з укріпленими церквами в Трансильванії на території Світової спадщини ЮНЕСКО.
 
Троїцька церква в Гергеті, Грузія
 
 
Церква Трійці Гержети - це популярне ім'я для церкви Святої Трійці біля села Гергети в Грузії. Церква розташована на правому березі річки Чхері (ліва притока річки Терек), на висоті 2170 метрів під гору Казбегі.
Церква є популярною мандрівною точкою для туристів у цьому районі і до неї можна добратися крутим 3-х годинним підйомом на гору або близько 30 хвилин на джипах до грубої гірської стежки.
 
Каплиця Королівського коледжу в Кембриджі, Великобританія
 
 
Каплиця Королівського коледжу - це каплиця Королівського коледжу в Кембриджському університеті. Це вважається одним з кращих прикладів пізньої перпендикулярної готичної англійської архітектури.
Каплиця є значним туристичним об'єктом і загальноприйнятим символом міста Кембридж.