Як обрати тур: поради для мандрівників

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Як обрати тур: поради для мандрівників
 
Сьогодні безліч компаній пропонують тури на будь-який смак. Як не загубитися в розмаїтті і вибрати максимально комфортний тур, після якого залишаться тільки приємні враження? Ми зібрали кілька рекомендацій щодо вибору кращого туру для тебе.
 
 
Визначся з метою подорожі
Якщо ти мрієш валятися тиждень на пляжі, то тобі навряд чи підійде автобусний тур по історичних місцях, і навпаки любителям активного відпочинку тиждень байдикування здасться вічністю. Зараз туркомпанії пропонують безліч турів: фестивальні, паломницькі, гастрономічні, екзотичні, святкові, круїзні, вихідного дня, одноденні, тури на курорти, для школярів. Залежно від сезону турфірми пропонують відпочинок на морі або гірськолижні тури. Також тури поділяються на автобусні та авіатури. Перші звичайно ж дешевше, але варто врахувати, що в автобусі доведеться провести багато часу. Тож тобі лишається лише вибрати формат відпочинку і визначитись з протяжністю туру.
 
Переконайся в сумлінності турагента і туроператора
У туристичному бізнесі компанії діляться на два види: туристичні агенти і туристичні оператори. Турагенти займаються виключно продажем турів різних туроператорів. Туроператори - розробляють програму туру. Якщо ти в перший раз збираєшся купити тур, як мінімум переглянь відгуки про компанію в інтернеті. Якщо компанія була замішана в гучних скандалах, то краще відмовитися від її послуг. Також варто врахувати, що турагент може не знати деяких деталей туру, тому якщо тобі не дають конкретних відповідей на поставлені питання, краще зв'язатися з туроператором і все уточнити, щоб уникнути неприємностей.
 
Обов'язково уточни, що входить в ціну туру
Визначившись із туром, не поспішай купувати, а уважно прочитай умови. Можливо, що в тур з приємною ціною входить лише авто/авіаобслуговування і послуги групповода. За нічліг, харчування та екскурсії (якщо ти вибрала екскурсійний тур) доведеться доплачувати. Обов'язково уточни всі ці моменти перед покупкою туру і запитай скільки грошей необхідно мати з собою. Врахуй, що тобі напевно захочеться купити сувеніри своїм близьким і друзям і на це теж варто передбачити частину бюджету.