Різдвна казка: Німеччина

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Різдвна казка: Німеччина
 
Щоб відчути справжній новорічний настрій, пропонуємо вирушити у невеличку подорож до Європи. А саме – до Німеччини, бо в цій країні по-особливому ставляться до Різдва та Нового року. На вас чекають святкові ярмарки із пряним глітвейном, яскраво прикрашені вулиці та площі міст, а ще чарівна казка, до якої ми пропонуємо вам долучитись.
 
 
У місті Дрезден щороку влаштовують такі різдвяні розваги, що можна тільки позаздрити місцевим жителям. Цілих одинадцять абсолютно різних різдвяних ярмарків одночасно перетворюють метрополію на Ельбі на справжнісіньке місто свята. Однак Різдво в Дрездені - це також урочисті концерти в церквах, читання казок і тематичні виставки. А як щодо того, щоб покататися з вогнями по Ельбі? Подібно до того, як річка з'єднує історичні центри міст і чудові пейзажі, так і магія передріздвяних днів і самого Різдва об'єднує найрізноманітніші заходи у всьому регіоні Дрезден Ельбланд, створюючи неповторний настрій.
Яскраві вогні, мерехтливі зірки, блискучі очі дітей, глінтвейн і аромат пряників, різдвяні пісні – так відкривається вже 584-й раз Дрезденський Штріцельмаркт. На найстарішому різдвяному ярмарку Німеччини особливо популярні регіональні цікавинки, такі як різьблені вироби з Рудних гір, мереживні тканини Лужиць і різдвяні гернгутські зірки. Звичайно ж, неможливо обійтися без шматочка оригінального дрезденського штоллена – найвідомішої випічки, подібної до кексу.
Сам по собі Штріцельмаркт - ще не різдвяний місто. Відвідувачів приваблюють ще десять інших різдвяних ярмарків, кожен з яких унікальний за своєю тематикою. У їх числі ярмарки біля підніжжя собору Фрауенкірхе або у Штальхофен Дрезденського замку, де все зроблено в стилі Середньовіччя.
До речі, в цей час Дрезден перетворюється на привабливе для шопінгу місце. Найдовша у місті торгова вулиця простягається від головного вокзалу до Дрезденського замку - всюди можна знайти міжнародні модні бренди та шопінг-галереї. Товари класу «люкс» ви можете знайти навколо церкви Фрауенкірхе та в кварталі бароко в районі Кенігштрассе на іншому березі Ельби. Цінні, традиційні продукти регіону - від майстерної різьби по дереву в традиціях Рудних гір аж до мейсенської порцеляни - можна знайти в центрі міста, так само, як і недорогі сувеніри. У пошуках незвичайного і виняткового вам варто також навідатись у фешенебельний квартал Зовнішній Нойштадт.
Ще одне місто Німеччини, яке ми радимо не оминати на Різдво – це Берлін. У столиці налічується понад 80 різдвяних ярмарків. Це розмаїття пояснюється самою історією чудового міста. Тут є і традиційні, як в казкових книжках, різдвяні села, де відвідувачі занурюються у епоху середини XIX століття. Такий різдвяний ринок істинного "бюргерського середовища", де змішався ампір з романтизмом в найкрасивішому стилістичному вираженні, можна побачити на площі перед палацом Шарлоттенбург. Інтимність і домашній затишок цього різдвяного ярмарку створюють ретельно продумані декорації, які елегантно і природно зливаються з архітектурою бароко палацу. Вибір сувенірів і меню в ресторанах різдвяного ярмарку доповнюють цю вишукану атмосферу, в якій жили і творили великі німецькі вчені, письменники і поети.
Якщо ж душа вимагає грандіозної вечірки, то слід відправиться великою компанією на ярмарок у торговому центрі Alexa. Гучна музика, атракціони і безмірна кількість глінтвейну, і інших міцних напоїв створюють передноворічний настрій.
Але це все можна поєднати, у Берліні це можливо. Затишну прогулянку в традиційній атмосфері німецької різдвяної ярмарки і розважальні атракціони. У самому центрі міста, у Червоної ратуші з 26 листопада по 30 грудня починає свою святкову роботу різдвяний ярмарок Berliner Weihnachtszeit. Тут, в самому центрі, вже другий десяток років поспіль в передріздвяні дні виростає найзатишніше "зимове селище".
Тут панує атмосфера Різдва і тут нікому не буде ні занадто шумно, ні занадто нудно. Різдвяний ярмарок у Червоній ратуші - це такий куточок спокою, затишку і радісного настрою в цьому галасливому і метушливому місті. У створенні затишку і загальної гармонії велику роль грає музика. Музичний фон на всій території ярмарку один, тобто на каруселі, на ковзанці і в інших точках різдвяного базару звучить одна музика, не перебиваючи та не нашаровуючись одна на одну. Така атмосфера дійсно рідкісна, вона розслабляє і налаштовує усіх на одну приємну хвилю.
З розважальних атракціонів працює 50-метрове колесо огляду з кабінками з опаленням. Дві каруселі - одна для маленьких гостей, інша - для більш дорослих та сміливих. І родзинка усього цього дійства - крижаний каток навколо фонтану Нептуна. Традиційно тут кружляють під ритм віденського вальсу.
Ну що, ми вас переконали? Тоді гайда з нами до Німеччини!