Як розвіяти зимову нудьгу? Вирушити в подорож!

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Як розвіяти зимову нудьгу? Вирушити в подорож!
 
Більшості мандрівників не з чуток знайомий депресивний стан, пов'язаний з настанням холодів. Вчені вже довели залежність нашого настрою і самопочуття від тривалості світлового дня. Ми пропонуємо список міст, відвідавши які можна розвіяти зимову нудьгу.
 
Шукачам пригод слід відвідати Фес в Марокко
 
 
Фес - це місто на півночі країни Марокко та столиця адміністративного регіону Фес-Мекнес. Це друге за величиною місто Марокко після Касабланки.
Місто в основному складається з двох старих кварталів Медіни, Фес-ель-Балі та Фес-Дідід, а сучасна міська територія Вілле Нувель, побудована під час французької колоніальної епохи. Медіна Фес є однією з найбільших міських пішохідних зон (без автомобілів).Тут також є Chauara Tannery з 11 століття, один з найстаріших шкіряних заводів у світі.
 
Поціновувачам культури варто побувати в Валетті на Мальті
 
 
Валетта - це столиця Мальти. Географічно вона розташована в Південно-Східному регіоні, у центрально-східній частині головного острова Мальта, що має західне узбережжя з виходом до гавані Мармаксетт та його східного узбережжя у Великій Гавані. Валлетта - найпівденніша столиця Європи та друга південна столиця Європейського Союзу після Нікосії. Валлетта містить будівлі з 16-го століття, побудовані під час правління ордена Св. Іоана, також відомого як Лицарі Госпітальєр. Місто побудовано в стилі бароко з елементами маньєриста, неокласичної та сучасної архітектури у вибраних областях, хоча Друга світова війна залишила серйозні шрами на місті, зокрема руйнування Королівського оперного театру. Міські укріплення, що складаються з бастіонів, штор і кавалерів, поряд з красою його барокових палаців, садів та церков, призвели до того, що панівні будинки Європи дали місту псевдонім Superbissima-Most Proud.
 
Справжнім романтикам краще обрати Верону в Італії
 
 
Верона - це місто на річці Адідже у Венето. Це один з головних напрямків туризму в північній Італії завдяки своїй художній спадщині, кількох щорічних ярмарках, шоу та оперних театрах, таких як ліричний сезон в Арені, старовинний амфітеатр, побудований римлянами. У Вероні відбувається дія трьох п'єс Шекспіра: Ромео та Джульєтта, Два джентльмени Верони, і Приборка гніву. Невідомо, чи Шекспір коли-небудь відвідав Верону чи Італію взагалі, але його п'єси заманили багатьох відвідувачів Верони і навколишніх міст.
 
Для хіпстера підійде Лісабон в Португалії
 
Лісабон є столицею та найбільшим містом Португалії. Це найбільш західна столиця в континентальній Європі та єдина в Атлантичному узбережжі. Лісабон лежить на західному Піренейському півострові в Атлантичному океані та річці Теґу. Західні зони її району метро утворюють західну точку континентальної Європи. Лісабон визнано глобальним містом альфа-рівня в рамках дослідницької групи "Глобалізація та світові міста" (GaWC) через його важливість у сфері фінансів, торгівлі, засобів масової інформації, розваг, мистецтва, міжнародної торгівлі, освіти та туризму. Лісабон є єдиним португальським містом, крім Порту, щоб бути визнаним як глобальне місто. Це один з найважливіших економічних центрів на континенті з зростаючим фінансовим сектором та одним з найбільших контейнерних портів на атлантичному узбережжі Європи.
 
Любителям спа-процедур рекомендовано відвідати Будапешт в Угорщині
 
 
Будапешт є столицею та найбільш густонаселеним містом Угорщини та одним з найбільших міст Європейського Союзу. Ванни "Széchenyi" є одним з найбільших купальних комплексів у всій Європі. Існує атмосфера величі про місця з яскравими, найбільшими басейнами, що нагадують римські ванни. Невеликі ванни, які нагадують подібні з культури купання греків , а також сауни та пірнаючі басейни, запозичені з традицій, що виникають у північній Європі.
 
Охочим погрітися під сонцем варто обрати Малагу в Іспанії
 
 
Малага є столицею провінції Малага, в автономному окрузі Андалусії, Іспанія. Південне найбільше місто Європи, воно розташоване на узбережжі Середземного моря, близько 100 кілометрів на схід від Гібралтарської протоки та близько 130 км на північ від Африки. Малага є одним з небагатьох міст Європи, які є "зеленими" цілий рік. Клімат та декорації Малаги та його околиці дуже схожі на Лос-Анджелес, південну Каліфорнію.