На лижі з дітьми: трійка найкращих гірськолижних курортів

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
На лижі з дітьми: трійка найкращих гірськолижних курортів
 
Гірськолижні курорти для дітей - це небагатолюдні траси, безліч розваг, ціни в кілька разів нижчі, ніж на іменитих гірськолижних курортах, навіть у самий розпал зимового сезону і дні шкільних канікул. Дізнайтеся, на які курорти варто відвезти своїх малюків, щоб вже з дитинства привчити їх до гірськолижного відпочинку.
 
 
Ангерталь, Австрія
Австрійський гірськолижний курорт Ангерталь - просто ідеальне місце для навчання вашоъ дитини, адже саме в цьому місці з таким нетерпінням чекають на дітей дошкільного та шкільного віку. На цьому курорті ви знайдете спеціальні дитячі навчальні траси, на яких працюють професійні інструктори. Для навчання премудрощам катання приймаються дітки від 4 років. Слоган курорту: "За шість днів ми навчимо вашу дитину впевнено стояти на лижах і навіть кататися краще за батьків". На території гірськолижного курорту є дитячий садок, де можна залишати дітей з трирічного віку.
 
Моріллон, Франція
Моріллон - це типове французьке село з неймовірно колоритними традиціями. У селі ви знайдете безліч різних кафе та ресторанів, де пригощають традиційними стравами французької кухні і бестселерами європейського меню. Поблизу села розташований гірськолижний курорт Моріллон. Зона катання тут невелика: всього 8 підйомників та 15 гірськолижних трас, основна частина з яких - досить невисокої складності. В Європі це місце вважають одним з найкращих для сімейного відпочинку, адже курорт кілька років поспіль отримує нагороду Famille Plus, що є своєрідним знаком якості французьких курортів для сімейного відпочинку. На території курорту споруджене спеціальне "дитяче селище", де створені всі умови для успішного навчання вашого малюка. Навчання діток починається з трирічного віку. А зовсім маленьких крихіток батьки можуть залишити на нянечок у спеціальному садку-яслах.
 
Хемседал, Норвегія
Норвезький курорт Хемседал - один з найкращих лижних курортів Північної Європи для сімейного відпочинку. У Хемседалі розташовані два лижні центри: Hemsedal Skisenter і Solheisen Skisenter. Усього на території курорту функціонують 24 підйомники і 52 спуски. Дитяча зона в лижному центрі Hemsedal Skisenter - найбільша в Норвегії. Це чудове місце для навчання малюків першим маневрам, а також для новачків, які хочуть почати з азів. У дитячій зоні також є парк розваг Lynxland, де діти можуть погратися в снігу, покататися на санчатах і каруселях. Крім того, тут є денні ясла Foxnest для нагляду за дітьми від шести місяців. Це дає прекрасну можливість батькам кілька годин відпочити від турбот про дитину і насолодитися катанням на лижах.