Сирний маршрут: куди поїхати та який сир спробувати?

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Сирний маршрут: куди поїхати та який сир спробувати?
 
Сирний туризм є новим різновидом гастрономічних подорожей, що набирають популярності у туристів. Головною метою подібного виду туризму є відвідування регіонів, що спеціалізуються на виробництві сирів, і, відповідно, їх дегустація. Пропонуємо перелік місць, які ідеально підходять для всіх любителів сиру і гастрономії.
 
 
1. Бордо у Франції. Бордо - це портове місто на річці Гаронне в області Жиронда на південно-заході Франції. У Бордо розвинена найбільша в світі виноробна промисловість, і місто є домом для головного винного ярмарку у світі Vinexpo. Франція випускає багато найкращих сирів у світі. Сотні регіональних сортів відрізняються своїми відмінними смаками, текстурами, фігурами.
 
2. Нормандія у Франції. Нормандія є одним з 18 регіонів Франції, приблизно відповідає історичному князівству Нормандії. Відомі спеціальні сири в Нормандії включають Камамбер, Паве-д'Оґе, Ліварот, Понт-евек, Нефчатель, Бурсін, Бріллат-Саварін і Брін де Пайл.
 
3. Французькі Альпи. Французькі Альпи є частинами гірського хребта Альп, які знаходяться в межах Франції, розташованих у регіонах Рона-Альпи та Прованс-Альпи-Лазурний берег. Хоча деякі масиви французьких Альп повністю перебувають у Франції, інші, такі як масив Монблан, поділяються між Швейцарією та Італією. Відвідавши Французькі Альпи, можна скуштувати такі сири, як Bleu du Vercors-Sassenage, Abondance, Beaufort, Emmental, Reblochon і Tomme de Savoie.
 
4. Астурія в Іспанії. Астурія є автономною співдружністю на північному заході Іспанії. Астурійські сири, особливо Кабралес, також відомі по всій Іспанії та за її межами. Астурію часто називають "країною сирів".
 
5. Кастилія-Ла-Манча в Іспанії. Кастилія-Ла-Манча - це південно-західноєвропейський регіон, що входив до складу Каліфорнійського королівства та одного з сімнадцяти автономних співтовариств сучасної Іспанії. Тут починється історія відомого іспанського роману "Дон Кіхот" Мігеля де Сервантеса, завдяки яким Ла-Манча стала всесвітньо відомою. Ла-Манча залишається символом іспанської культури з його виноградниками, соняшниками, грибами, оливковими плантаціями, вітряками, сиром Манчего та Дон-Кіхотом.
 
6. Сардинія в Італії. Сардинія - другий за величиною острів у Середземному морі (після Сицилії та Кіпру), а також автономний регіон Італії. Він розташований у західному Середземномор'ї, на самому півдні французького острова Корсика. Традиційні сири включають пекоріно-сардо, пекоріно-романо, казізолу, рикотта та касу-марзу.