Невідома Європа: 9 чарівних містечок, про які не знають туристи

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Невідома Європа: 9 чарівних містечок, про які не знають туристи
 
Якщо ви не хочете, щоб ваш відпочинок обмежувався стандартними напрямками і маршрутами, радимо придивитися до невеликих європейських міст. Вони наділені більшим шармом, ніж розкручені столиці, і налаштовують на спокійний, розважливий відпочинок.
 
Оденсе, Данія
 
 
Тільки в такому казково красивому місті міг народитися кращий казкар всіх часів та народів Ганс Крістісан Андерсен. Напевно, в своїх творах він описував саме Оденсе, в якому провів своє дитинство. Невеликі будинки, вузькі вулички та середньовічні замки - здається, зараз з-за рогу вийдуть пастушка і сажотрус. Сьогодні мандрівники (треба визнати, досить рідкісні) приїжджають в Оденсе, щоби віддати данину відомому письменникові та погуляти по Саду Ганса Крістіана Андерсена. Також тут можна відвідати будинок-музей казкаря і прекрасно збережені замки Нюборг і Егесков.
 
Бахарах, Німеччина
 
 
Колись Віктор Гюго назвав це містечко «найчарівнішим на світі», і навіть сьогодні з ним важко не погодитися. Напевно, з часів великого письменника мало що змінилося - тут досі вирує дух Середньовіччя: все ті ж фахверкові будинки, прикрашені сосновими балками, старовинні церкви і бруковані вулички. Сюди варто приїхати, щоби відчути цю атмосферу, спробувати традиційні німецькі сосиски з кислою капустою і випити місцевого вина, яке є візитівкою міста.
 
Гент, Бельгія
 
 
Досить відоме серед європейців, але зовсім не знайоме нашим мандрівникам, маленьке містечко Гент можна сміливо назвати бельгійської Венецією. Він весь пронизаний розгалуженнями річки Лис, якою ходять милі катери. Тут не так багато пам'яток, але створюється враження, що тут кожен будинок пам'ятний, адже Гент відзначається дивовижною архітектурою навіть простих будинків, які збереглися ще з XVI століття
 
Альбарассін, Іспанія
 
 
Не просто так це містечко вважається національним надбанням Іспанії і було визнане найкрасивішим містом країни. А ви і не чули про нього? Терміново треба виправляти це непорозуміння! Альбаррасіна знаменитий своєю історією, яка бере початок ще до нашої ери, природними багатствами (в найближчих схилах серед зеленого лісу ховаються невеликі мальовничі річечки та водоспади) і ... дверними ручками. Кожні двері кожного будинку в місті виконані вручну місцевими майстрами і мають свою неповторну особливість.
 
Мостар, Боснія і Герцоговина
 
 
Туристи не надають підвищеної уваги цій країні, а вже тим більше такому невеликому місту, як Мостар. А дарма! Колоритне і затишне, його було закладено в XV столітті на берегах річки Неретви. З тих пір пережив чимало битв і боїв, але якимось дивом зберіг історичний центр. Візитна картка Мостара - Старий міст, який з'єднує два скелясті береги, на яких розташоване місто. Нехай це місто одного дня, але витраченої на нього доби точно не буде шкода.
 
Торунь, Польща
 
 
Наша сусідка Польща теж вміє дивувати тих, хто вирішить відхилитися від стандартних маршрутів і оглянути щось більше, ніж просто Краків і Варшаву. Торунь знаходиться на півночі країни і є популярною серед самих поляків. Вони приїжджають сюди, щоб краще пізнати свою історію і культуру, адже це містечко досі таїть в собі секрети Середньовіччя.
 
Оломоуц, Чехія
 
 
Чехія - це втілення наших уявлень про європейське життя, і навіть таке невелике місто, як Оломоуц, що на сході країни, незважаючи на багатовікову історію, сьогодні живе активним культурним життям. Місто схоже на один суцільний музей під відкритим небом, а тому проста прогулянка по ньому вже здається захоплюючою.
 
Гітхорн, Нідерланди
 
 
Родзинкою цього селища є те, що тут немає ні машин, ні доріг. Замість них - канали та човни. І місцеві жителі «паркують» свої човни прямо біля зелених ділянок. Всі будинки приватні, покриті характерною солом'яною стріхою, а навколо них розбиті квітучі сади. Жити тут, напевно, нудно, але от якщо відвідати Гітхорн всього на день-два, здасться, що потрапив в паралельну реальність, де всі живуть спокійно і щасливо.
 
Блед, Словенія
 
 
Курортне місто Блед - справжній рай для тих, хто хоче насолодитися природою, погуляти в горах, скупатися в найчистішому озері і подихати свіжим повітрям. Це затишне містечко славиться не тільки природними багатствами, а й незвичайною церквою на маленькому зеленому острові посеред невеликого озера.