Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Одна з найбільших туристичних визначних пам'яток в Санто-Домінго - католицький Кафедральний собор Америки, також званий собором Пресвятої Діви Марії.

 

  Будівництво цього першого католицького храму Нового Світу почалося в 1514 році під керівництвом єпископа Гарсія Паділья і тривало 30 років - до 1544 року. 12 лютого 1546 на прохання імператора Карла V Папа Римський Павло III завітав собору статус Кафедрального собору.

 

  Це досить просторий храм. Його довжина складає 54 метри, ширина - 23 метри, висота до склепінчастих стель - 16 метрів, загальна площа 3000 кв. метрів.

 

  При зведенні собору був використаний золотистий кораловий вапняк, видобутий в місцевих кар'єрах. У вигляді храму можна спостерігати змішання стилів готики і бароко із сильним впливом платереско, елементи якого особливо чітко простежуються в оформленні срібного вівтаря 1540 року. У соборі є скарбниця, що включає прекрасні колекції дерев'яних статуй, меблів, ювелірних прикрас, срібного посуду.

 

  На площі поруч із собором встановлено пам'ятник Христофору Колумбу і, згідно з деякими історичними версіями, біля головного вівтаря храму був похований прах цього великого мандрівника.

 

  У 1990 році Собор був включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 


Кафедральний собор фото