Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Велика Британія, Віза

Мова: англійська

Різниця у часі: від київського мінус 2 години

Валюта: англійський фунт стерлінгів, що дорівнює 100 пенсам

 

   Подача документів на оформлення віз відбувається через Британський візовий центр. Для туристичної візи необхідні: закордонний паспорт, дійсний мінімум 6 місяців після повернення з поїздки, в якому є мінімум 1 чистий розворот; оригінал другого діючого закордонного паспорта (якщо є) і копії (або оригінали) старих недіючих закордонних паспортів; копія всіх заповнених сторінок внутрішнього паспорта; 1 фото, зроблене не раніше, ніж за 3 місяці; анкета, заповнена англійською мовою в онлайні; копії свідоцтв про шлюб / розлучення, про народження дитини (навіть якщо він не їде); довідка з місця роботи із зазначенням посади, дати початку роботи на підприємстві і заробітної плати за останні півроку, а також фраза про збереження посади і зарплати на час поїздки до Великобританії; для фізосіб-підприємців - нотаріально засвідчені копії свідоцтва про реєстрацію та декларації про доходи за останні 6 місяців; для пенсіонерів - копія пенсійного посвідчення; для тимчасово непрацюючих туристів або знаходяться на утриманні - нотаріально завірена заява про спонсорство, а також документи від особи, яка фінансує поїздку: довідка про доходи з місця роботи, банківські рахунки за останні 3 місяці та копія документа, який підтверджує родинні (якщо спонсор є родичем) ; копії документів, що підтверджують володіння нерухомістю, земельною ділянкою, автомобілем; банківські рахунки за останні 3 місяці; підтвердження броні готелю.

 

  Для дітей потрібно 1 фото, копія свідоцтва про народження, довідка з місця навчання, дитячий проїзний документ (або дитина повинна бути вписана у паспорт батьків).

 

  Для дітей до 18 років, які подорожують з одним з батьків або з третьою особою, необхідно відповідно нотаріально завірений дозвіл другого батька або обох батьків на виїзд, а також ім'я та паспортні дані супроводжуючого.

 

  На дітей, вписаних в паспорт батьків, також заповнюються анкети. Всі оригінальні документи, які потрібно повернути заявнику, мають подаватися з копіями.

 

  У візовому центрі необхідна особиста присутність туриста, так як він повинен здати біометричні дані (відбитки пальців і цифрове фото). Відбитки не беруть у дітей до 5 років, у мандрівників, які їдуть на Нормандські острови або острів Мен.

 

  Віза оформляється зазвичай 15 робочих днів з дня подачі документів у візовий центр, але може знадобитися і більше часу. Рекомендується подавати документи за 5 тижнів до запланованої дати виїзду.

 

  Консульський збір складає 938 грн. (ця цифра змінюється в залежності від курсу фунта стерлінгів до гривні).