Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Туніс, Здоров'я

Мова: арабська

Різниця у часі: час в Тунісі відстає від України на 1 годину.

Валюта: туніський динар (TND). 1 динар = 1000 міллім.  Таласотерапія (лікування морем) останніми роками стала коником Тунісу. Щороку тут відкриваються все нові і нові центри при готелях, які працюють цілорічно. Такі центри значно піднімають рейтинг самого готелю, що, як правило, позначається на вартості розміщення. Проте скористатися послугами центру можуть не тільки постояльці готелю. З метою економії можна вибрати дешевше розміщення і окремо відвідувати сеанси таласотерапії.

 

  Найбільш популярні центри таласотерапії: Bioazur (Хаммамет), Nahrawess Center (Хаммамет), Vital Center Thalgo (Хаммамет-Ясмін), Abou Nawas Bou Jaafar Center (Сус), Image Health Center (Монастір-ськанес).

 

  Оскільки таласотерапія — одна з найважливіших складових туризму в Тунісі, то за кваліфікацією медичного персоналу здійснюється строгий контроль.

 

  Таласотерапія чудово зарекомендувала себе при лікуванні таких захворювань, як артроз, запальний ревматизм, травматизм, целюліт і ожиріння, серцеві захворювання, мігрень, активно використовується в геронтології і гінекології, при реабілітації після важких захворювань.

 

  Перебуваючи на відпочинку в Тунісі, не варто забувати про хаммаме— турецькій лазні, після якої робиться масаж з ароматичними маслами. Такі процедури надають могутню терапевтичну дію.