Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Туніс, Про країну

Мова: арабська

Різниця у часі: час в Тунісі відстає від України на 1 годину.

Валюта: туніський динар (TND). 1 динар = 1000 міллім.  Туніс - це кілька кілометрів фантастичних піщаних пляжів на узбережжі Середземного моря, неосяжні простори пустелі Сахари, розпеченої пекучим сонцем, ліси пробкового дерева і оливкові плантації. Це пряний аромат жасмину, живописні міста і сучасні села троглодитів. Мільйони туристів їдуть в Туніс, залучаються можливостями такого різноманітного відпочинку - позасмагати на білосніжних пляжах, насолодитися морськими прогулянками, пройти курс таласотерапії, відвідати унікальні екскурсії та весело розважитися!

 

  Протягом своєї трьох тисячолітньої історії туніська земля ввібрала в себе все найцінніше з великого розмаїття культур народів, які її населяли. Природна своєрідність доповнюється багатством культурних пам'яток: в Тунісі чудові археологічні та ісламські пам'ятники, шедеври арабо-мусульманської та європейської архітектури, таємничі сліди стародавніх цивілізацій. Всі ці цінності не тільки дбайливо зберігаються, а й уміло використовуються, приносячи задоволення тим, хто відчуває до них особливий інтерес. Знайомлячись з ними, гості Тунісу відкривають для себе різноманітну культуру країни. Завдяки помірному м'якому клімату, відпочинок в Тунісі приємний в будь-який час року. Морський бриз освіжає узбережжі влітку, взимку в південних районах країни яскраво світить сонце. Вас зачарують фруктові сади Набеля, півострів Джерба​​, широкі пляжі з дрібним піском, солоні озера пустелі і багато іншого.

 

  Тут, на середземноморському узбережжі, вишикувалися ланцюжка білосніжних готелів з гарною зеленою територією, готових запропонувати своїм гостям максимум комфорту і затишку. Розкішні ресторани з національною, європейською кухнею і кулінарними традиціями інших країн чекають своїх гурманів. Ласкаво просимо до Тунісу!