Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

1. Єгипет - країна, в якій державною мовою являється арабська, хоча і майже всі місцеві жителі досить непогано розмовлять англійською, яка в готелях є обов’язковою. Від єгиптян також часто можна почути і російську мову. Навіть якщо виникнуть проблеми з мовою, ви завжди зможете скористатися мімікою та жестами.

 

2. Єгипет, як Ви знаєте, країна спекотна, море тут тепле, так що плескатися в ньому можна до нестями – одна благодать! Брати з собою потрібно і легкий літній одяг, так і пару теплих речей теж! Адже, відпочиваючи в Єгипті ви повинні знати, що вдень тут може бути +20 С, а вночі -0С і нижче.

 

Якщо Ви жінка і вирішили відпочивати в Єгипті, то пам’ятайте, що це мусульманська країні на 90%, тому виходячи в місто прикривайте руки-ноги-плечі-груди, щоб не виникли неприємності. В готелі ж можете одягатися на свій смак.

 

3. Повірте, що в Єгипті є на що подивитися! В цій країні можна відвідати Єгипетський музей, де експонатам мінімум 2 тисячі років, можна побачити Піраміди, про яких стільки розписано та відомо! Подорожуючі по Єгипту можуть на власні очі побачити Великого Сфінкса, зустріти світанок на Горі Сінайській, де, як кажуть місцеві жителі, всі гріхи прощаються, що піде лиш на благо.

 

4. Щоб відобразити всю красу, потрібна відповідна апаратура - беремо і її з собою, але пам'ятаємо, що відеокамери підлягають обов'язковому декларуванню, а з фотоапаратом (і його запчастинами) можна не "морочитися". Тим, хто проведе свою відпустку в Єгипті, слід мати на увазі: якщо захочете кого-небудь сфотографувати, обов'язково запитайте у нього дозвіл (знімати людей забороняє Коран). Ну а за знімки в приміщеннях прийнято платити!

 

5. В Єгипті дуже багато місць, де можна провести незабутній відпочинок. Все залежить від Вашого смаку. Ось, в Каїрі Ви зможете пізнати всі таїнства Сходу ("Мати світу", "Ворота Сходу", "Місто тисячі мінаретів"). Поїхавши в Олександрію на відпочинок, Ви і там відчуєте себе як вдома, адже це найбільш європеїзований курорт цієї країни. Якщо хочете провести свій відпочинок в тиші і спокої, то на Вас завжди чекає Сафага, в якій можна заразом і підлікуватися. Молодь зазвичай вибирає активний відпочинок, їй пряма дорога в Дахаб, де можна взяти участь у сафарі, зайнятися підводним плаванням або віндсерфінгом, тощо. Якщо Ви визначилися, то в дорогу!!!