Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 

Перелік країн, подорожі в які небезпечні для туристів, оприлюднила британська страхова компанія Norwich Union Travel Insurance. Аналізували небезпечні місця для життя туриста, з високим рівнем аварій, крадіжок, отруєнь, а також з поганою якістю обслуговування і шахрайством.

 

Рейтинг був складений на основі аналізу більше 60 тисяч скарг туристів зі всього світу.

 

Отже, країни, куди не рекомендують їхати:

 

Таїланд

 

Саме в цій країні відбувається найбільше аварій, отруєнь харчовими продуктами та крадіжок. Зверніть увагу, якщо все-таки будете в Таїланді: не погоджуйтеся на сумнівні екскурсії (навіть якщо вартість набагато менше, ніж вам запропонують в офіційному бюро екскурсій); при поїздці на таксі завжди чітко з'ясовуйте, чи правильно вас зрозумів водій. Інакше можеш потрапити в неприємну історію, в кращому випадку попрощавшись тільки з цінними речами.

 

Кожного разу, коли залишаєте готель, беріть з собою картку-візитку (на рецепції, безкоштовно), на якій по-тайськи написана адреса готелю і схема проїзду до нього - це необхідно для пояснення дороги таксистові. А також: щоб не зіпсувати собі відпочинок отруєнням, не пийте воду з-під крана. Завжди купуйте бутильовану воду (не виключено, що її в готелі будуть давати безкоштовно).

 

Також використовуйте її для миття фруктів, чищення зубів і інше. Утримуйтеся від покупки їжі і напоїв на вулиці, а також частувань у незнайомих людей. Екзотику в Таїланді краще пробувати у вигляді розслабляючого масажу і спа-процедур!

 

Південна Африка

 

При подорожі в ПАР туристів найчастіше грабують (у тому числі із застосуванням зброї) або крадуть валізи по дорозі до готелю. Рівень злочинності в країнах Південної Африки дуже високий.

 

Зверніть увагу, міста, в які краще не потикатися, навіть якщо дуже хочеться екстриму: Йоганнесбург, Соуето, Хіллбро, Олександра і Кеттлхонг.

 

Острів Зміїний (розташований біля берегів Бразилії)

 

Тут водяться небезпечні отруйні змії континенту. Наприклад, списовидна - один укус змії цього виду призводить до миттєвого відмирання тканин і летального результату. За статистикою, число отруйних змій коливається від 1 до 5 особин на квадратний метр площі острова Зміїний. Тому офіційно відвідування острова заборонено. Але все рівно щорічно перебувають екстримали.

 

Барбадос

 

Як не дивно, цей відомий острівний курорт Карибського басейну теж потрапив до списку не найпривабливіших для відпочинку. І все через велику кількість отруйних тропічних комах, а також недружню підводну живність (акули, скати та інші хижаки).

 

Зверніть увагу, якщо збираєшся відпочити на Барбадосі, купайтеся тільки на цивілізованих пляжах, які відгороджені від океану кораловими рифами.

 

Індія

 

У цю країну рекомендують їхати тільки після проходження всіх щеплень з метою захисту від отруйних комах, вірусів, інфекцій та іншої зарази. У Індії досить високий рівень смертності туристів з-за зараження місцевими комахами і тваринами, а також інфекціями, які можна підхопити при вживанні води або купанні у місцевих річках чи водоймах, повних нечистот.

 

Куба

 

За словами багатьох туристів, цей райський куточок небезпечний тим, що тут можна підхопити сюрприз від Венери і підсісти на наркотики швидше, ніж доберешся до пляжу.