Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

Пляжний відпочинок

 

   Одинадцять болгарських пляжів отримали міжнародний екологічний «знак якості» - «Блакитний парпор», таким чином вони визнані одними з найчистіших у Європі. На курортах всі пляжі в Болгарії загальні, але самі берега в оренді в різних компаній. Таким чином все устаткування пляжу платне, таке як парасольки, матраци, шезлонги, катамарани, тощо. Туристи можуть безкоштовно користуватись будь-якою смугою пляжів, але не можна лягати між рядами, оскільки вас попросять переміститися або за територію парасольок або ближче до моря. Ні в якому випадку не скандальте, це лиш затьмарить ваш відпочинок.

 

На замітку!

 

  Тринадцяь пляжів на курорті «Золоті Піски» не мають нічого загального з готелями курорту. На таких пляжах парасольок і лежаків або немає, або вони платні, хоч ваш представник тур фірми стверджував зворотне. Краще всю всю необхідну інформацію дізнаватися у касирів пляжу, або у рятувальників. Ви маєте право вимагати квитанцію про оплату Вами пляжного обладнання, після чого Вам повинні видати: квиток(и), квитанцію або чек. Рятувальна служба пляжу працює з 08:30 до 17:00. Робочий час пляжів — до останнього клієнта.

 

  Існує зручна система знижок і резервацій лежаків з парасольками, за допомогою чого Ви економите свій час і нерви та отримуєте бонус (знижку або подарунок). При цьому Ви завжди будете спокійні, що прийшовши на пляж у будь-який час, Ваше місце завжди буде вільним, адже вже до полудня вже всі хороші місця зайняті.

 

  Система знижок діє так:: якщо берете на 7днів резервацію, то отримуєте один день абсолютно безкоштовно; якщо на 14 днів, то два дня безкоштовні і т.д. Отримавши резервацію Ви отримуєте квиток, в якому вказано дата резервації, місце, де ви будете відпочивати і який саме день безкоштовний, і на вашому місці – на парасольці, буде прикріплений напис "Reserve".

 

Мобільний зв'язок

 

  В Болгарії дисплей на вашому телефоні буде мати напис M-TEL GSM BG — місцевий оператор зв'язку М-tel по всій країні, стандарт Gsm-900. Місцеві мобільні номери починаються з 087; 088; 089, також є ще – 098 та оператор — Моbikom, номери якого починаються з 048.

 

Корисні телефонні номери:

 

- швидка допомога: 150

- поліція: 166

- пожежна служба: 160 

- автосервіс: 146

- автоінспекція (КАТ): 165

 

  Посольство Республіки Болгарія на Україні. Київ, вул.Госпітальна, № 1tel: 044 246-72-37; 246-76-72; 225-52-96fax: 044 224-99-29 конс.відділ 044 224-61-64

 

  Посольство України в Болгарії. Софія, жк "Овча купел", вул.Боряна № 29 теl: (359 2) 955 94 78, (359 2) 955 94 78 fax: (359 2) 955 52 47

web-сторінка: www.ukramb.bol.bg

e-mail: puvrb@mail.bol.bg

 

Корисні поради:

 

- обов’язково зберігайте митну декларацію до вильоту з країни;

- на свій багаж наклейте яскраві наклейки, щоб Ви знали де саме ваша сумка і не переплутали з іншими, запакуйте свій багаж в поліетилен, щоб нічого не пошкодилось при транспортуванні;

- при обміні валюти зберігайте чеки, оскільки при обміні з болгарських лев на вашу валюту вас можуть попросити чек;

- поцікавтесь про ім'я, прізвище і телефон представника приймаючої фірми, запишіть його;

- поселившись в готелі, уточніть відразу ж на місці, що в ньому безкоштовне, що платне, що дозволено та заборонено;

- авіаквитки, гроші і коштовності зберігайте в сейфі;

- щоб не загубити ключ від номера, краще залишайте його на рецепції;

- не нехтуйте головними уборами, візьміть з собою сонцезахисні окуляри і креми;

- не забудьте фотоапарат або відеокамеру, щоб потім можна було згадувати всі приємні моменти вашого відпочинку.