Як скласти валізу та не з'їхати з глузду

Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

 
Як скласти валізу та не з'їхати з глузду
 
Збір валізи в поїздку проходить під девізом "місія неможлива", а речі так і намагаються вистрибнути з-під кришки, як каша з казкового горщика братів Грімм? Наша напівжартівлива, але дуже ефективна інструкція допоможе вам покласти у валізу більше, а нервувати при цьому менше.
 
 
Відбір речей
Перед тим, як скласти речі у валізу, зберіть їх в одну купу. Порівняйте розмір купи з розміром валізи й жахніться. Викиньте кожну п'яту річ.
Перегляньте решту багажу.
Переконайтеся, що всі речі поєднуються між собою й годяться мінімум для 2 виходів. "До борщу й на ніч" - так називають у народі справді незамінні предмети гардеробу.
 
Все важке - вниз
Почніть заповнення валізи з найважчих речей. Взуття, фен, праску та гетьманську булаву упакуйте в пакети й покладіть на дно валізи. Запитайте себе: чи точно там, куди ви їдете, немає фена або булави. 
Тендітні та важкі предмети (алкоголь) покладіть у пакет, оберніть щільними і м'якими речами - й на дно.
Якщо у вас тканинна валіза, пошкодуйте, що забули купити валізу з міцного пластику, щоб точно не розбилося.
Заповніть порожнини спідньою білизною, шкарпетками, носовими хустками. Шкарпетки та спідню білизну можна також покласти і у взуття.
 
Як складати речі
Щоб запакувати у валізу максимум речей, забудьте про акуратні стопки футболок і джемперів із реклами прального порошку.
Скрутіть кожну річ у щільний валик. Так ви раціонально використаєте простори валізи й уникнете заломів у несподіваних місцях. Укладайте валики у валізу впритул і не допускайте порожніх місць.
 
Як складати те, що мнеться
Якщо у вас є щось таке, що мнеться: піджак, сорочка або штани, - техніка укладання трохи інша. Вийміть усі валики, які встигли напхати.
Покладіть у валізу все важке. Потім складіть брюки по стрілках, розправте їх і покладіть так, щоби штанини звисали з валізи.
Зверху покладіть піджак. Верхню частину помістіть усередину, нижня нехай поки що погуляє. Рукави складіть, як руки в першокласника на парті. Плечі піджака наповніть спідньою білизною або шкарпетками - так ви використаєте порожні місця та зменшите ризик виникнення пом'ятостей.
Кладемо сорочку: рукави складіть назад по лінії плеча. Сорочку складіть по горизонталі 3 рази, плюньте через ліве плече й покладіть у валізу. Якщо сорочок більше ніж одна, укладайте їх комірами у протилежні боки.
Акуратно загорніть у валізу нижню частину піджака і штани. Порожнини з боків заповніть валиками.
 
Пакуємо косметичку
Нагору кладемо гігієнічні приналежності й косметику. Все, що ненароком може розлитися (парфуми, шампунь, олійка), обов'язково пакуємо в пакети із застібкою. У наших магазинах вони проходять під кодовою назвою "пакети для заморозки".
 
Відлякуємо митників та вантажників аеропорту
Якщо ви повертаєтеся з подорожі й не везете нічого крамольного, але не хочете, щоб митники копирсалися у вашій валізі, покладіть зверху щось естетично неприємне. Наприклад, купальник просто з цілющого Мертвого моря або шкарпетки, які довго використовувалися за призначенням.
Досвідчені мандрівники стверджують: це працює. Правда, якщо вашою валізою зацікавився службовий собака, цей метод вас не врятує.
 
Дозвольте собі відрізнятися
Немає нічого гіршого, ніж намагатися відрізнити свою валізу від п'яти її близнюків на багажній стрічці.
Тому подбайте про яскраві мітки свого багажу заздалегідь. Наприклад, перев'яжіть валізу кольоровим ременем або наклейте велику наклейку, а також почепіть бірку зі своїм ім'ям.