Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

  Третє за величиною місто Туреччини Ізмір вважається батьківщиною Гомера, засновника західної літератури. Вважається, що він жив ​​в цьому місті до 700 року до н.е. У 600 році до н.е. місто було зруйноване і знову відбудоване Олександром Великим. Сьогодні Ізмір представляє із себе місто, повний значних площ і численних музеїв. Розташований в зовсім чарівному місці - на вигнутій береговій лінії в оточенні гір. У самому місті збереглося чимало історичних пам'яток, наприклад, Агора. Сьогодні можна побачити лише частину зруйнованого будинку.

 

  Після Великого Землетрусу Марк Оврелій відновив її. В Агорі до сих пір знаходяться статуї Посейдона, Деметора і Артеміди. Замок Кадіфекале був побудований 2000 років тому візантійцями. Він розташований на горі Пагос, тому, щоб дістатися до нього, потрібно близько 20 хвилин. Цей час буде компенсовано з лишком фантастичним видом, який відкривається з вершини гори.

 

  Більш сучасні - мальовнича Годинна Башта 25-метрової висоти, побудована в 1901 році. Музей Етнології містить кімнати подібні осель Оттоманського періоду. Туристи можуть побачити в якій обстановці проживали люди того часу. Сьогоднішній Ізмір, побудований на місці стародавнього міста Смірна, крім шопінгу і розваг, знаменитий такими пам'ятками як древній ліфт, термальні джерела Агамемнона, лазні Діани.

 

  У Культурному центрі Ізміру проводяться різні заходи: ставляться опери, балети, організовуються зустрічі та концерти. У місті знаходяться Егейський філармонічний оркестр, театри. Під час щорічного Міжнародного фестивалю мистецтв зарубіжні і турецькі артисти виступають у різних театрах міста та його районів. Наприклад, в театрі Ефеса.

 

  Вулиця Алсанджак зі старовинними відреставрованими будинками перетворилася на гучну пішохідну вулицю з ресторанами, кафе і барами. Прокотитеся по місту в фаетоні! А ввечері відпочиньте в одному з ресторанів або барів Пасапорта, Каршіяка або Кордонбою, де вам запропонують найкращі сорти вин. Влітку в місті проходять ярмарки.

 

  У магазинах району Кемералти можна придбати красиві антикварні речі, ювелірні вироби, біжутерію, різноманітний одяг, а також сушені інжир і родзинки. У рибних ресторанах цієї екзотичної району вам запропонують скуштувати місцеві делікатеси транча і чіпура - два види морського ляща. Сучасні магазини знаходяться на вулицях Алсанджак, Кордон районі Каршіяка) і на алеї Джумхурієт районі Пасапорта).

 


Ізмір фото