Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

«Семья» Бюро подорожей

Подорожі для всієї родини!

Буцький каньйон + парк Александрія


10.09.2016 / 10.09.2016


Буцький каньйон + парк Олександрія

Добре там, де нас немає! Повіривши в справедливість цієї «істини», ми купуємо квитки і їдемо за тридев'ять земель, щоб зупинитися і задоволено видихнути: «Яка краса»! І до чого ж складно нас переконати, як важко повірити: «Але ж у нас краще». Приклад? За ним далеко відправлятися не треба: Черкаська область, каньйон Буки - безлюддя, спокій і запаморочлива краса ... Місто Біла Церква заснований в 1032 році київським князем Ярославом Мудрим для оборони Південних рубежів Київської Русі. Спочатку місто було назване Юрьэвом. У 1050 році на Замковій горі була побудована єпископська церква, вперше в Україні оштукатурена і побілена, - в честь неї і назвали місто ... На околиці Білої Церкви, всього в годині їзди від Києва, розташувалося унікальне творіння людських рук і природи - дендрологічний парк «Олександрія».

 

Дати туру: 10 вересня

Тривалість туру: 2 дні/1 ніч

Маршрут: Одеса - Буцький каньйон - Біла Церква - Одеса

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день

7:00 - Виїзд групи з Одеси. Прибуття в м.Біла Церква, Київська обл.

Оглядова екскурсія по місту «Місто» Храмов Білих: укріплений дитинець княжого граду височів над річкою Рось, в тому самому місці, де нині костел Розташований Іоанна Предтечі. В межах дитинця перебував білокам'яний Георгіївський собор, завдяки якому місто і отримало своє нинішнє ім'я. Храм до наших днів не зберігся. В кінці XVII ст. Іван Мазепа побудував Миколаївський храм, він зберігся частково. Преображенський собор (діючий) будувала та сама Олександра Браницька, в честь якої названий чудовий парк. Будувала всупереч чуткам про те, що той, хто наважиться створити церква поруч з мазепинської, помре. Олександра померла в рік закінчення будівництва ... А два храми сусідять і понині.

Відвідування костелу Іоанна Хрестителя. З 1774 року Білою Церквою володіли польські магнати Браницькі. Пам'ять по собі неоднозначну Власники залишили, але: Костел довгу Іоанна Хрестителя, де тепер будинок органної музики, будувався на згадку трагічно загиблого сина Браницьких і як сімейна усипальниця Браницьких-католиків. Кажуть, що на будівництво було витрачено менше грошей, ніж на внутрішню обробку. Хитромудру ліпнину інтер'єрів створювали запрошені з Італії майстри, підлоги костелу покриті різнокольоровими мармуровими плитами.

Відвідування дендропарку «Олександрія», закладеному графом Франциском-Ксаверій Браніцьким в 1793 р і названим на честь дружини - Олександри, племінниці ясновельможного князя Григорія Потьомкіна-Таврійського, - камер фрейліни Катерини II. Цей парк вважався одним з кращих в Європі і містить понад 1800 видів рослин. Вільний час, прогулянка по парку.

За бажанням - можна замовити по меню або комплексний обід в кафе (овочевий салат, борщ, карт.пюре, курячий биток, компот - 85 грн)

Переїзд в м Жашків. Розміщення в готелі. Вільний час, відпочинок на території кінно-спортивного комплексу.

Готель розташований в двох корпусах Кінно-спортивного комплексу. На другому поверсі центрального корпусу розташований ресторан «Парад Алюр». Кухня: європейська та українська. Час роботи до 23:00. Також є злегка романтичний в стилі «кантрі» відкритий ресторан-тераса. Він розташований в центрі території комплексу. На терасі в літні дні і вечори Ви зможете з задоволенням поєднати неспішну трапезу і бесіду.

Боулінг. Сьогодні боулінг міцно зайняв своє місце в сфері розваг України і є одним з найкращих способів розслабитися і відпочити. У Вашому розпорядженні - 4 доріжки, виконані з урахуванням сучасної системи стандартів боулінгу. Всі лінійні параметри обладнання строго регламентовані. Час роботи до 24:00.

Риболовля. Сміємо стверджувати - це одне з найпоширеніших захоплень. На території комплексу розташовано два озера. Якщо Ви любите риболовлю, то можете із задоволенням провести годину-другу на березі з вудкою, відчуваючи своє рибальське везіння. Запевняємо Вас, кожен рибалка може зловити свою рибку.

2 день

Сніданок. Звільнення номерів. Пропонуємо захоплюючу екскурсію по території кінно-спортивного комплексу «Parade Allure» для дорослих і дітей. Під час екскурсії Вас чекає знайомство з елітними кіньми і їх потомством. Ви дізнаєтеся про історію створення Комплексу, побачите спортивні стайні, манежі, умови тренування і виховання майбутніх чемпіонів. І, звичайно ж, поспілкуєтеся з мудрими, добрими і розумними тваринами. Тривалість екскурсії - 60 хв.

Після екскурсії бажаючі зможуть спробувати себе у верховій їзді під керівництвом досвідченого інструктора (за додаткову плату, 45 хв - 200 грн). Під час катання на коні можна зробити фото на пам'ять. Для юних гостей (з 4 років) пропонуємо катання на поні.

Переїзд в каньйон Буки, екскурсія і пікнік (шашлик, овочі, запечена картопля, узвар). Незвично тут все! Скажімо, село називається Буки, а буки тут не ростуть. А гірський пейзаж, несподіваний на тлі неозорих черкаських полів! .. Невелика, всього 167 км завдовжки річка Гірський Тікич примудрилася прокласти собі дорогу серед древніх гранітів (страшно подумати, більше 2 мільярдів років !!!) і створити глибокий каньйон, оточений химерними громадами скель , Немов виправдовуючи ім'я, річка то шумить і піниться, то кипить вирами, то завмирає гладдю тихих заплав. Неподалік від мосту гуркоче перекат Вир - гідрологічна пам'ятка природи. Вільний час, відпочинок на природі.

16:00 - від'їзд до Одеси.

Вартість туру:

1135 грн / дор

1035 грн / діти до 12 років

 

У вартість ВХОДИТЬ:

Проживання в готелі (1 ніч), 2-3-х місні номери з вигодами

Сніданок у 2-й день

Проїзд на комфортабельному автобусі/мікроавтобусі

Екскурсійне обслуговування по програмі

Пікнік в каньйоні (свіжі овочі, шашлик, запечена картопля, узвар)

страховка

У вартість НЕ входить:

вхідні квитки

обіди, вечері

факультативні заходиДодати коментар

Персональні консультанти

Лариса Новікова

Лариса Новікова

(048) 701-10-51, (097) 367-41-32, (063) 707-26-09

Контактна інформація

Одеса