Вхід на сайт

Нові на сайті?

Зареєструватись
Наприклад: Єгипет

«Семья» Бюро подорожей

Подорожі для всієї родини!

Закарпатське Різдво


05.01.2017 / 08.01.2017


Тривалість туру: 3 дня / 2 ночі
Маршрут: Львів - Санаторій Карпати - Мукачево - Берегівський р-н - Ужгород - Берегово - Нижнє Селище - Іза - Міжгір'я - Келечин - Пилипець - Львів
 
ПРОГРАМА ТУРУ:
 
1 день
 
Відправлення з Одеси на поїзді №026 Одеса-Львів о 18:26.
 
 
 
2 день
 
Прибуття до Львова о 6:15. Зустріч з групою о 8:00. Відправлення в санаторій Карпати. Екскурсія палацом Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами і дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
 
Виїзд на екскурсію по замку і місту в Мукачево. Тут самотньою вулканічній горі знаходиться потужна фортеця в Україні - замок "Паланок" (XIV ст.), Який побудував князь Федір Корятович, а овіяла героїчної славою княгиня Ілона Зріні. Обід.
 
Поселення в садибі зеленого туризму в Берегівському районі. Святу вечерю. Колядування.
 
 
 
3 день
 
Пізній сніданок. Виїзд на екскурсію в Ужгород. Екскурсія по місту і замку. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов'язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), Римо-католицький костел св. Георгія (1775.), Огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов'язково завітайте в культову корчму "Деца у нотаря". Обід (за дод. Плату).
 
Переїзд в Берегово. Купання в термальних басейнах, дегустація вин. Столиця угорської України - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. Та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Дегустація вин в кращих винних підвалах Берегово.
 
Повернення в садиби. Вечеря.
 
 
4 день
 
Сніданок. Виїзд в Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Жителі об'єдналися в "Асоціацію місцевого розвитку", завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сиру з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир сподобається, зможуть його придбати за цінами виробника.
 
Відвідування села Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Відвідування ферми з оленями.
 
Переїзд групи в мальовничий карпатський містечко, недалеко від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), Піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава і Горган, а також меандри річки Ріки. Обід.
 
Переїзд в Келечин. Дегустація мінеральних вод. Родина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води "Келечин", яка відноситься до нарзанов з високим вмістом заліза.
 
Відправлення в село Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма зачаровує каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України - водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, "Морське око", в одному з найкрасивіших місць Українських Карпат - полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. Огляд водоспаду.
 
Орієнтовний час повернення до Львова 22:30
 
Відправлення на поїзді №107 Ужгород - Одеса в 2:37.
 
 
Вартість туру:
1950 грн / чол.
 
 
У вартість включено:
 •  
 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання (дві ночі),
 • Свята вечеря (12 страв, вертеп),
 • вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування в туристичних об'єктах,
 • страхування на час подорожі.
 
 
У вартість не входить:
 • вхідні квитки в туристичні об'єкти
 • обіди
 • ж / д квитки Одеса - Львів - Одеса
 
 
Вартість вхідних квитків:
 • палац Шенборнів: загальний - 10 грн., Школярі - 7 грн.;
 • Мукачівський замок: дорослі - 20 грн., Студенти, пенсіонери - 15 грн., Діти до 14 років - 10 грн.;
 • відвідування культового ресторану "Деца у нотаря": загальний - 5 грн.; коротким людям до 120 см вхід безкоштовний;
 • Ужгородський замок: загальний - 25 грн., Студентський - 15 грн., Учнівський - 10 грн
 • новий термальний басейн "Жайворонок" в Берегово: загальний - 150 грн. (В т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком - 130 грн., Діти від 120 до 150 см. - 70 грн., Діти до 120 см. - Безкоштовно;
 • дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина - 25 грн.;
 • дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний та студенти - 50 грн., учні - 30 грн
 • оленяча ферма: загальний, пенсійний та студентський - 20 грн., школярі - 10 грн.;
 • підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний - 60 грн., діти до 12 років - 40 грн.;
 • водоспад Шипіт: загальний - 10 грн., діти до 10р. - Безкоштовно.

 Додати коментар

Персональні консультанти

Лариса Новікова

Лариса Новікова

(048) 701-10-51, (097) 367-41-32, (063) 707-26-09

Контактна інформація

Одеса